Nowość : Ceny paliw w Tarnowie!
access_time 2004-08-14 11:08:35

Gdzie kupić benzynę, a gdzie gaz, i za ile? Postanowiliśmy ułatwić Wam znalezienie odpowiedzi, na te często zadawane pytania i dlatego wspólnie z tarnowskimi stacjami przygotowaliśmy informacje o cenach paliw. Dane te, będą na bieżąco aktualizowane, przy każdej zmianie ceny na konkretnej stacji.

Nad aktualnością informacji, czuwać będą przede wszystkim pracownicy stacji paliw, do których dyspozycji oddaliśmy specjalne narzędzia administracyjne.W serwisie dowiecie się również, na których stacjach można kupić chleb, na których zjeść obiad, i gdzie dostępne są części samochodowe. Na przykład na stacji Grosar można zjeść smaczny obiad, lub zamówić jego dostawę do domu, zrobić zakupy w sklepie, wymienić walutę w kantorze, czy posłać lotto. Z tych wszystkich usług o każdej porze, mogą korzystać wszyscy mieszkańcy miasta, niekoniecznie właściciele pojazdów.


To jednak nie wszystko! Przy wyszukaniu stacji w Tarnowie bardzo przydatna będzie przygotowana przez nas mapa z szybkim dostępem do cen.


Po kliknięciu jednak, można uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej stacji, obejrzeć zdjęcia w dzień i w nocy, oraz zobaczyć panoramiczny widok przed stacją.


 


Jesteśmy jeszcze w trakcie realizacji tego przedsięwzięcia. Przygotowywane są moduły informacyjne kolejnych stacji. Mamy nadzieję, że ułatwimy w ten sposób życie wszystkim tarnowskim kierowcom.


 


Zapraszamy do korzystania z przygotowanych informacji również przez telefon komórkowy wykorzystujący WAP.


Serwis STACJE W TARNOWIE podobnie jak ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW w pełnej formie dostępny jest po wejściu na stronę http://wap.tarnow.net.pl  za pomocą telefonu komórkowego.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A