Spotkania z fantastyką
access_time 2004-09-25 07:00:43

Kawiarnia "Alchemik", znajdująca się przy ul. Żydowskiej 20, zaprasza na czwartą już z kolei edycję Tarnowskich Spotkań z Fantastyką "ALCHEMIKON". Impreza rozpocznie się w najbliższy piątek i potrwa do niedzieli.

Jak twierdzą organizatorzy, w programie tegorocznych Tarnowskich Spotkań z Fantastyką znajdzie się mnóstwo atrakcji. W programie przewidziano m.in. sesje gier fabularnych (Role Playing Games), prelekcje, prezentacje czy też warsztaty.


Odbędą się warsztaty poprowadzone przez Wojciecha Rzadka, dwukrotnego zdobywcę Pucharu Mistrza Mistrzów (najważniejsza ogólnopolska nagroda dla prowadzących Role Playing Games). Dla uczestników przewidziano także konkursy z nagrodami.


W planach "Alchemikonu" jest również LARP (Live Action Role Playing - czyli RPG "na żywo"). Przewidziano sesje RPG dla początkujących. Uczestnicy spotkań będą mieli również okazję zagrać w Warzone (gra bitewna) i wziąć udział w turnieju bitewnego Władcy Pierścieni. W programie ma się też znaleźć konkurs muzyczny, plastyczny, aktorski oraz wiele, wiele innych.


Tarnowskie spotkania z fantastyką "Alchemikon" rozpoczną się w piątek o godz. 18, w Kawiarni Alchemik przy ul. Żydowskiej 20 (budynek PTTK, wejście od ul. Fortecznej). (Smol)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A