Konsultant Herbolife - poleca
access_time 2004-09-29 10:03:56

Czasami dużo jesz i waga ani drgnie, kiedy indziej tyjesz - i nie wiesz, dlaczego. Jak nie przegapić kilku decydujących o nadwadze momentów? Kiedy działać, a kiedy godzić się z losem?

[[fotka1]] KOKTAJL PROTEINOWYwięcej.......


Czasami dużo jesz i waga ani drgnie, kiedy indziej tyjesz - i nie wiesz, dlaczego. Jak nie przegapić kilku decydujących o nadwadze momentów? Kiedy działać, a kiedy godzić się z losem?


 PAMIĘTAJ!!! Prawidłowo odżywiany organizm potrafi sam likwidować objawy chorobowe, uruchamiać układy odpornościowe-tylko ON "WIE" jak przywrócić i zachować zdrowie.Osoby zainteresowane kompleksowym oczyszczaniem organizmu, odchudzaniem czy regeneracją komórek, zapraszam do skorzystania z pomiaru i porady dystrybutorów, którzy na początku września wznowili na terenie Tarnowa bezpłatny pomiar określający zawartość tłuszczu w organizmie. Zapraszam również do odwiedzenia strony   www.konsultantherbalife.tarnow.net.pl oraz do skorzystanie z porady konsultanta żywnościowwgo, od którego dowiecie się jak


Program odżywiania komórkowego pozwala na:


© uregulowanie ciśnienia krwi; © obniżyenia poziomu cukru we krwi; © zmniejszenia poziom cholesterolu; © ustąpienie bądź osłabienie migrenowych bóli głowy i zmian alergicznych; © poprawę krążenia w naczyniach krwionośnych; © ustąpienie lub złagodzenie dolegliwości sercowych; © ustąpienie lub złagodzenie bóli reumatycznych i artretycznych; © spowolnienie rozwoju komórek nowotworowych; © wzmocnienie sił witalnych oraz kondycji i wydolności fizycznej oraz pozwala ponadto na skuteczne kontrolowanie wagi ciała, stosując go w odpowiednich proporcjach można: stracić wagę -- zachować pożądaną wagę lub –przytyć  [[fotka2]]Napój Aloesowo - Ziołowywięcej…..


PRZED URODZENIEM


Decyzja o tym, czy przez całe życie będziemy mieli problemy z wagą, zapada w dużej mierze przed naszym urodzeniem. Jak dowodzą naukowcy z University of Cincinnati College of Medicine, dziecko matki otyłej jest trzy razy bardziej narażone na nadwagę niż dziecko matki szczupłej (przy otyłym ojcu jest nieco lepiej). Według innych badaczy szansa, że otyłe będzie dziecko pary rodziców otyłych, wynosi 73 proc., a przy szczupłych rodzicach nie przekracza 9 procent.


DZIECIŃSTWO


Ciało noworodka zawiera tylko 12 proc. tłuszczu. Szesciomiesięczne niemowlę ma go już ok. 30 proc. Przez następne dziesięć lat ilosć tłuszczu spada do około 18 proc. wagi ciała.


Człowiek magazynuje tłuszcz w specjalnych komórkach - tzw. adyptocytach. Wyglądają one jak wypchane tłuszczem baryłki. Pojedyncza komórka waży ok. 0,6 mikrograma i w ponad 60 proc. składa się z tłuszczu, w 10 proc. z białka, reszta to woda. W innych tkankach proporcje sa odwrócone: 60 proc. wody, 1-5 proc. tłuszczu, reszta to białka i węglowodany.


Adyptocyty mogą pęcznieć do wagi 0,8 mikrograma, potem musza się podzielić. Liczba komórek tłuszczowych zwiększa się trzy razy: pierwszy raz w siódmym-ósmym miesiącu życia płodowego, potem w niemowlęctwie, a wreszcie przed pokwitaniem. Za każdym razem chodzi o przygotowanie organizmu do wysiłku rozwojowego - zwiększenia rezerw energetycznych. Najpierw do życia poza organizmem matki, potem do raczkowania, w końcu do dojrzewania i intensywnego wzrostu.


Natura sama zadbała o to, by we właściwym czasie pomnożyć liczbę adyptocytów. I nie powinniśmy jej "poprawiać", tucząc niemowlę. Statystyki dowodzą, że z pulchnych dzieci znacznie częściej wyrastają otyli dorośli. Ryzyko, iż 3-5-letnie dziecko z nadwaga będzie otyłym dorosłym, jest wyższe czterokrotnie. W przypadku grubych dzieci 6-9-letnich ryzyko to rośnie dziesięciokrotnie, a 10-14-letnich aż 28-krotnie.


Matki przekarmiające dzieci wyrabiają u nich złe nawyki żywieniowe, a zwłaszcza upodobanie do słodyczy. Tego nawyku z dzieciństwa pozbyć się później jest bardzo trudno.


Zalecane produkty  dla dzieci( już od 1roku życia)  z tendencją do alergii, niedożywienia….itp. młodzieży z trądzikiem i objawami nerwowymi….itp.


 Napój Aloesowo - Ziołowy więcej…..


KOKTAJL PROTEINOWY więcej.......


TABLETKI N-R-G więcej.......    


 FIBERBOND więcej…..


 Zestaw Rozszerzony więcej…


DOJRZEWANIE


Przed pokwitaniem organizm "wie", iż musi zwiększyć liczbę komórek tłuszczowych. W okresie dojrzewania dziewczynkom przybywa tłuszczu, tymczasem chłopcy nadal go tracą (cała para idzie wtedy w mięsnie). 18-letni prawidłowo zbudowany chłopak ma nie więcej niż 15-18 proc. tłuszczu, dziewczyna w tym samym wieku - ok. 20 proc. Dziewczęta nabierają kobiecej sylwetki - ich komórki tłuszczowe na pośladkach staja się o prawie 20 proc. większe niż u chłopców, czas liczba adyptocytów na udach w jednostce objętości niemal o 90 proc. większa.


Ten przyrost tkanki tłuszczowej, spędzający sen z powiek niejednej nastolatce, jest najzupełniej normalny. Bez tego kobieta nie stałaby się kobietą. Tkanka tłuszczowa jest, bowiem ważnym regulatorem kobiecej płodności.


Organizm dojrzewającej dziewczyny musi zgromadzić pewna ilość tłuszczu, by rozpocząć i regularnie odbywać cykle menstruacyjne, podczas których dochodzi do owulacji. Naukowcy wyliczają, iż wystarczy, by waga kobiety spadła o 10-15 proc. poniżej normy, aby już wystąpiły kłopoty z jajeczkowaniem. Dlatego biegaczki, łyżwiarki czy baletnice mające zaledwie kilka procent tłuszczu (reszta to same mięsnie) często nie miesiączkują.


www.kosultantherbalife.tarnow.net.pl  


WIEK ŚREDNI


 Wiadomo: utrzymanie prawidłowej wagi wraz z wiekiem zależy głównie od tego, co i jak często jesz, czy się ruszasz, czy raczej wolisz oglądać sport w telewizji. Powiedzieliśmy już, że 18-letnia dziewczyna powinna mieć do 20 proc. tłuszczu (zdaniem innych badaczy - 12-18 proc. masy ciała). Ideałem byłoby, gdyby zostało tak przez całe dorosłe życie. Tymczasem między dwudziestym a pięćdziesiątym rokiem życia ilość tłuszczu u przeciętnego mężczyzny podwaja się, a u kobiety rośnie o połowę. Dlaczego? 40-letnia kobieta często je dokładnie tyle samo, co 20 lat wcześniej. Tymczasem po pierwsze - rusza się znacznie mniej niż kiedyś, a po drugie - po trzydziestce przemiana materii jest już wolniejsza. O ile objadanie się za młodu często uchodzi jeszcze bezkarnie, o tyle później każdą dodatkowa porcję ziemniaków czy chleba znacznie trudniej jest organizmowi spalić.


Zalecane produkty dla osób w średnim wieku


koktajl proteinowy więcej.......  błonnik dietetyczny więcej.......  tabletki N-R-G więcej.......  herbatka thermojetics więcej.....   herbalifeline więcej....... thermo complete więcej.......


Wybierz produkty, które odpowiadają Twoim potrzebom.


   MENOPAUZA to bardzo trudny czas dla kobiety - również z powodu tuszy. Odżywiając się tak jak dotąd i ruszając jak dotąd, możesz przybrać nawet kilkanaście kilogramów. Tkanka tłuszczowa gromadzi, bowiem nie tylko tłuszcz, ale także steroidy - hormony płciowe. I to właśnie ta tkanka pomaga kobietom przetrwać trudny czas przekwitania. Po menopauzie jajniki przestają wytwarzać hormony, lecz ich niedobór - przynajmniej częściowo - wyrównuje tkanka tłuszczowa. Wzrost wagi w tym okresie jest, więc uzasadniony i dotyka ok. 60 proc. kobiet. Znowu ważne jest jednak, by nie przesadzić z dodatkowymi kilogramami.


O ile przed menopauzą kobietom grozi otyłość "typu kobiecego" (biodra, uda), to po menopauzie, gdy brakuje estrogenów regulujących dystrybucję tkanki tłuszczowej, kobiety tyją tak jak mężczyźni (brzuch). A ten "męski typ" otyłości jest szczególnie groźny dla zdrowia.


Niezależnie od tego, w jakim wieku zaczynasz borykać się z nadwaga, dużo nadprogramowych kilogramów to problem medyczny, a nie tylko estetyczny. Osoby otyłe częściej zapadają na miażdżycę, nadciśnienie, cukrzycę, kamicę pęcherzyka żółciowego, żylaki, zapalenie stawów i niektóre nowotwory złośliwe. Leczenie otyłości przynosi natomiast wymierną poprawę stanu zdrowia. I wcale nie musisz chudnąć aż o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów. Wystarczy, że zrzucisz parę kilo, a już spadnie ciśnienie, obniży się poziom związków tłuszczowych we krwi, w tym "złego" cholesterolu zatykającego naczynia wieńcowe serca. Obok palenia tytoniu otyłość to druga, co do częstości przyczyna zgonów, na która sami mamy wpływ.


 Zalecy zestaw produktów  dla osób z nadwagą, problemamiZestaw podstawowy więcej….


Zestaw Rozszerzony  więcej….


Zestaw zaawansowany więcej….


 U człowieka wagę ciała reguluje prawie setka genów. Co gorsza, u różnych otyłych osób szwankują różne geny. Może kiedyś naukowcy rozwiążą tę łamigłówkę. Na razie jednak na złe geny nic nie poradzimy. Możemy tylko walczyć o to, by nie utyć. A jeśli już utyjemy, to nie ma się, co oszukiwać: będziemy walczyć z nadwaga przez całe życie.


Jeśli do lekarza trafia otyłe dziecko, nie zaleca mu się drakońskiej diety, lecz sugeruje zmianę nawyków żywieniowych i namawia do ruszania się. Trzeba też dziecku tak zorganizować czas, by zajęte zabawa nie myślało o jedzeniu.


W okresie dojrzewania masz prawo utyć, choć naturalne krągłości nie powinny stać się zbyt obfite. Jeśli bowiem w wieku kilkunastu lat dorobisz się nadwagi (w Stanach Zjednoczonych wyraźną nadwagę ma, co piata dziewczyna w wieku 12-19 lat), co będzie potem?


Nie zaczynaj odchudzać się w czasie ciąży. Rozmnażanie wymaga energii. Rozwój płodu pochłania od 50 do 80 tys. kcal, a każdy dzień laktacji - dodatkowe 500--1000 kcal. Ponadto niedawno przeprowadzone badania wykazały, że niedożywienie matek w czasie ciąży - o dziwo - zwiększa ryzyko otyłości u dzieci. Dzieje się tak na skutek przerostu łożyska i zaburzeń hormonalnych.


W okresie przekwitania musisz ponownie zrewidować swój jadłospis, w razie potrzeby zrezygnować z kolejnej porcji tłuszczów, wprowadzić w zamian warzywa i owoce. I ruszaj się! Zacznij od spacerów, codziennie wydłużając nieco dystans. Spacer zrobi ci wspaniale także na związane z menopauzą stresy.


 ” Choć Zdrowie Nie Jest Wszystkim To Bez Zdrowia Wszystko Jest Niczym"


 Herbalife pozwala na skuteczne kontrolowanie wagi ciała, stosując go w odpowiednich proporcjach można:


stracić wagę,  zachować pożądaną wagę (regeneracja zdrowotna),  przytyć 


Program odżywiania komórkowego pozwala na:


© regulowanie ciśnienia krwi; © obniżenie poziomu cukru we krwi; © zmniejszenie poziomu cholesterolu; © ustąpienie bądź osłabienie migrenowych bóli głowy i zmian alergicznych; © poprawę krążenia w naczyniach krwionośnych; © ustąpienie lub złagodzenie dolegliwości sercowych; © ustąpienie lub złagodzenie bóli reumatycznych i artretycznych; © spowolnienie rozwoju komórek nowotworowych; © wzmocnienie sił witalnych oraz kondycji i wydolności fizycznej organizmu.      [[fotka3]]


konsultant Irena K.


Zapraszam na konsultacje codziennie po 20.00 pod nr. Tel.(o14) 6526001 kom.509745999 Odpowiem na państwa pytania, można też pisać na adres email  taa323@op.pl  lub zamawiać produkty drogą internetową korzystając ze sklepu pod adresem www.konsultantherbalife.tarnow.net.pl


 Przed wejściem na rynek jakiegokolwiek państwa, produkty Herbalife są bardzo surowo testowane. Bez pozytywnych wyników tychże testów nie można rozpocząć handlowej działalności – skoro, więc Herbalife jest sprzedawane w 50 krajach oznacza to, że produkty są w zgodzie z normami jakości obowiązującymi w tych krajach. W Polsce badania trwały około dwóch lat, zakończyły się wynikiem pozytywnym, czego wyrazem jest zezwolenie Głównej Inspekcji Sanitarnej:


G I S: ZPU – 4433 – PD – 39 / RW / 99 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A