Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa
access_time 2004-11-30 22:15:15

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się szybkim krokami, a Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza wszystkich do udziału w XV Małopolskim Konkursie Plastycznym „Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa.

Prace w charakterze form przestrzennych, wykonane samodzielnie lub wspólnie w gronie rodzinnym należy dostarczyć do Kościoła Filipinów, ul. Piłsudskiego 9 w Tarnowie w dniach:13-15 grudnia 2004 r. (termin dla szkół i ośrodków)
28-29 grudnia 2004 r (termin dla prac indywidualnych – rodzinnych)Nie korzystaj z gotowych wzorów – prace, w których zostaną zastosowane elementy z seryjnej produkcji np. pocztówek, szopek, figurek itp., nie biorą udziału w konkursie. Wykażcie więc własną inwencję twórczą.Każda praca powinna być w widocznym miejscu czytelnie opisana (imię, nazwisko, wiek, adres, szkoła, opiekun plastyczny). Najciekawsze szopki zostaną nagrodzone i wyróżnione.Wystawę szopek konkursowych będzie można zwiedzać w Kościele Filipinów już od 23 grudnia, zaś 25 stycznia (wtorek godz. 11.00) w Pałacu Młodzieży (ul. Piłsudskiego 24) odbędzie się podsumowanie konkursu, na które organizatorzy zapraszają laureatów wraz z opiekunami. Po rozdaniu nagród, wyróżnień oraz dyplomów, odbędą się warsztaty świąteczne w temacie „Regionalne zwyczaje i obrzędy okresu Świąt Bożego Narodzenia i Karnawału”.Więcej informacji o konkursie i jego zasadach uzyskacie w Pałacu Młodzieży tel. 014 621 15 42 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A