Nożownik pod blokiem - Ofiara pobicia w ciężkim stanie
access_time 2004-09-07 07:45:42

Na tarnowskim osiedlu Legionów doszło wieczorem do bójki, podczas której poważnie ranny został młody mężczyzna. Jeden z podejrzanych przyznał się do winy.

Ofiara pobicia była wcześniej uczestnikiem kłótni, która wybuchła przed blokiem. Później, w trakcie bójki, mężczyzna został ugodzony nożem, doznając ran kłutych wątroby oraz stawu biodrowego. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych w wieku 18 i 20 lat. Ten drugi przyznał się do pobicia i odmówił składania wyjaśnień. - Jest to osoba już nam znana, była ona uczestnikiem ubiegłotygodniowego przemarszu kibiców-chuliganów wyposażonych w liczne, niebezpieczne narzędzia - informuje kom. Krzysztof Ryba z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.


W czasie bójki obecna była też 17-letnia dziewczyna, która obecnie występuje jako świadek.


Do groźnego pobicia doszło również na ul. Westwalewicza. Kiedy jeden z lokatorów budynku zwrócił uwagę czterem mężczyznom, którzy przed klatką schodową załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne, dwóch z nich dotkliwie go pobiło. Jeden z napastników używał... dziecięcego wózka na lalki. Lokator doznał ran głowy oraz stawu łokciowego, ponadto został okradziony z pieniędzy (stracił 390 zł). Bandytów poszukuje policja. (ziob)


 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A