Pomoc ofiarom tsunami
access_time 2005-02-17 12:18:42
Tarnowskie Centrum Kultury i młodzież z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie zapraszają w najbliższy piątek o godz. 12 do sali kina Marzenie na koncert w wykonaniu muzyków: nauczycieli i uczniów ZSM. Wystąpią soliści i zespoły kameralne, orkiestra rozrywkowa, zespół perkusyjny.
Wacław Smoliński - wicedyrektor tarnowskiej Szkoły Muzycznej zachęca młodzież szkół średnich do udziału, zapewniając, iż będzie to koncert muzyki rozrywkowej, rockowej, jazzowej. Koncert potrwa długo, do godz. 15. Publiczność będzie się zmieniać, ale program opracowano tak, by każda grupa miała możliwość wysłuchania pewnej całości kompozycyjnej. Kto się spóźni, może śmiało wejść do sali kinowej, bo to nie jest koncert w filharmonii lecz rozrywkowy, dostepny dla każdego - dodaje.

Wstep jest wolny, jednak - w trakcie koncertu - zbierane będą datki, dochód z koncertu przekazany zostanie na konto organizatorów pomocy ofiarom tsunami. Każdy, kto interesuje się muzyką, kto chce posłuchać młodych, tarnowskich wykonawców, a jednocześnie chce przyłączyć ją do grona ofiarodawców, może w piątek wybrać się do kina Marzenie.
Komentarze...