[ ZAKOŃCZONY ]Konkurs filmowy
access_time 2005-10-03 17:08:53
Po wakacyjnej przerwie projekcje cyklu CZWARTYek stra FILM wracają do kina „Marzenie.” Jak Zwykle mamy dla naszych Internautów dwa podwójne zaproszenia na film Christoffera Boe „Rekonstrukcja”. Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie: proszę podać imię i nazwisko dwójki odtwórców głównych ról oraz dwa tytuły filmów, w których mogliśmy ich zobaczyć..
Po wakacyjnej przerwie projekcje cyklu CZWARTYek stra FILM wracają do kina „Marzenie.” Jak zwykle mamy dla naszych Internautów dwa podwójne zaproszenia na film Christoffera Boe „Rekonstrukcja”. Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie.
 
„Rekonstrukcja” to obraz doskonale przyjęty i oceniony przez krytykę, ale jak nie zawsze bywa, doskonale również odbierany przez publiczność. Ta „surrealistyczna opowieść o miłości”, jak twierdzą twórcy, rozpoczyna się i kończy słowami wypowiadanymi przez narratora: „To tylko film, konstrukcja. Ale i tak boli”, które przypominają, że ten świat jest tylko światem umownym.
 
Zapraszamy naszych Internautów do udziału w konkursie. Konkurs trwa do wtorku do godziny 18.00. Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przysyłać na adres integra@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy dwie osoby. Ogłoszenie wyników we czwartek na naszej stronie internetowej. Bilety będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Długa 11-13. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.

 

UM
Zaproszenia wygrali:

Pani Dorota K . i Pan Andrzej K.

Gratulujemy!!!%%br%%

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A