„Voices of Mount Jezreel” Konkurs.[ZAKOŃCZONY]
access_time 2005-10-16 21:12:55
W najbliższy czwartek 20 października o godzinie 19:15 w Kościele Księży Filipinów odbędzie się koncert chóru z Waszyngtonu „Voices of Mount Jezreel”. Dyrygentem zespołu jest znany w USA instruktor śpiewu Gospel Gerald Smith.
W skład zespołu wchodzi 20 śpiewaków plus 6 osobowa sekcja instrumentalistów. Koncert zapowiada się interesująco, będziemy mogli usłyszeć śpiew gospel w najlepszym wykonaniu.
Przed koncertem Chóru z Waszyngtonu usłyszymy Tarnowski zespól „Gos.pl”, który wprowadzi nas w cudowny klimat muzyki chrześcijańskiej.
 
Koncert odbywa się w ramach "XX Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej."
 
Bilety w cenie 10 zł do nabycia- przedsprzedaż w Klasztorze Ks. Filipinów, oraz przed koncertem.
 
Dla naszych internautów mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Wystarczy odpowiedzieć jak zwykle na bardzo proste pytanie. Co oznacza słowo „GOSPEL”?
 
Konkurs trwa do środy do godziny 12.00. Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przysyłać na adres integra@tarnow.net.pl Spośród przysłanych do nas maili z poprawną odpowiedzią wyłonimy dwie osoby. Ogłoszenie wyników w środe na naszej stronie internetowej. Bilety będą do odebrania w siedzibie firmy Integra, Tarnów ul. Długa 11-13. Prosimy o zapamiętanie hasła podanego w mailu wysłanym przez nasz portal.
 
UM
Komentarze...