W Ciężkowicach WOŚP
access_time 2006-01-05 23:21:17
Pozostało kilka dni do startu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nie tylko w Tarnowie odbędzie się impreza pod gołym niebem. Na ciężkowickim rynku zagra kilka lokalnych zespołów.

"Spędzając już kolejne wakacje w Ciężkowicach widziałam, jak dużo młodzieży chce, a nie wie co zrobić, aby się nie nudzić. Skrzyknęłam grupę młodzieży i zorganizowaliśmy już w Ciężkowicach kilka imprezy. Za nami już wernisaż artystów ze Szczecina i koncert zespołu NOUS z Katowic. We wrześniu zorganizowaliśmy II przegląd muzyki chrześcijanskiej "O Bogu Granie Przy Świętym Florianie", a teraz zajęliśmy się Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy" - mówi Anna Odbierzychleb, organizatorka imprez.

 

Młodzież z Ciężkowic i okolic bardzo chętnie zaangażowała się w XIV Finał WOŚP. W organizację zaangażował się Gminny Ośrodek Kultury i Promocji. Tegoroczna WOŚP poświęcona jest dzieciom - ofiarom wypadków drogowych i nauce pierwszej pomocy.

 

Na rynku w Ciężkowicach zagrają zespoły lokalne rockowe - "Corsakova", "Signum" i "Pascha", "Frustracja " z Porąbki Uszewskiej oraz grupa chipchopowa "PDM" z Bobowej. Odbędzie sie również pokaz Pierwszej Pomocy i oczywiście aukcja, na której będzie można zakupić obrazy Teresy Bigos i państwa Grabowskich. Do licytacji zostanie wystawione akwarium z rybkami. To nie wszystkie niespodzianki, jakie organizaotrzy przygotowali.

 

Impreza rozpoczyna się o 16.00. Będzie tez garkuchnia a więc coś dla ciała. Nad bezpieczeństwem będzie czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Ciężkowic i Policja.

 

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do dobrej zabawy.

 

BB

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A