Dla narzeczonych i zakochanych
access_time 2006-01-16 20:07:36
Duszpasterstwo Akademickie „Tratwa” organizuje kolejną, siódmą już edycję, Wieczorów dla Zakochanych – Wieczorów dla Narzeczonych. Jest to inicjatywa, którą zapoczątkowały małżeństwa wywodzące się z „Tratwy”. Odkrywając w swoim małżeńskim i rodzinnym życiu wielką potrzebę dialogu i komunikacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i przebaczeniu, małżonkowie chcą podzielić się z młodymi tą wiedzą i doświadczeniem.

Duszpasterstwo Akademickie proponuje przeżycie dziewięciu cotygodniowych, wyjątkowych spotkań, które przedstawią podstawową i konieczną wiedzę na temat ludzkich uczuć, komunikacji i dialogu, z jednoczesnym wprowadzeniem w chrześcijańską wizję małżeństwa i rodziny. Każde spotkanie i omawiany temat będzie potwierdzony świadectwem małżeństw i kapłana.

 

W Wieczorach mogą uczestniczyć pary, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński, bądź pragną się lepiej i pełniej poznać. Duszpasterstwo zaprasza nie tylko narzeczonych, ale też zakochanych. To świetna okazja do głębokiej rozmowy. Po zakończeniu spotkań uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego.

 

Spotkania rozpoczynają się w piątek, 3 lutego 2006 roku, w ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa” (wejście od ul. bł. ks. R. Sitki – skrzyżowanie z Al. M.B. Fatimskiej) o godzinie 18. 30.  Konieczny jest wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 0146317390. Zgłoszenia przyjmujemy do końca stycznia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Następna edycja w październiku. 
 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A