Zgubna łatwowierność. Kronika policyjna
access_time 2006-02-07 19:45:11
Osiemdziesięcioletnią mieszkankę Tarnowa z ulicy Klikowskiej odwiedziła kobieta i podała się za znajomą córki i zięcia tejże staruszki. Podała ich imiona, aby uwiarygodnić znajomość. Kobieta przedstawiła się jako właścicielka sklepu przy ulicy Lwowskiej...

Powiadomiła staruszke o tym, że jej córka jest jej dłużna 650 zł za towary zakupione w sklepie. Staruszka uwierzyła i uregulowała rzekomy dług córki. Po wyjściu "gościa" staruszka zatelefonowała do córki i okazało się, że nic z tej historii nie było prawdą. Ciekawe jak wielu ludzi zdążyła już oszukać ta kobieta?

 

W dniu 2 lutego na Woli Rzędzińskiej nieznany sprawca włamał się do fiata 126p, ukradł radio oraz portfel wraz z dokumentami w środku, a były to:prawo jazdy, dowód osobisty. Straty poszkodowanego wynoszą ok. 500 zł. Pamiętajmy o niezostawianiu dokumentów w samochodzie.

 

Dnia 2 lutego w Zaczarniu, gmina Lisia Góra, nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów metalowych tj.skrzynia biegów do samochodu, części do ciągnika. Wartość skradzionego mienia wynosi 800zł.

 

Anna Kuraś

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A