Bieg na orientację w Ciężkowicach
access_time 2006-05-25 23:14:59
Od lutego w Ciężkowicach działa klub "TAM I Z POWROTEM", który nie poddając się marazmowi dzisiejszych czasów organizuje dla młodszych i starszych ciekawe imprezy kulturalne i nie tylko... Na swoim koncie mają przygotowanie dwóch Przeglądów Muzyki Chrześcijańskiej "O Bogu Granie przy Świętym Florianie", XIV Finału WOŚP, kilka imprez Karaoke.

Kolejne przedsięwzięcie tych młodych ludzi związane będzie z turystyką. Liczą na  tarnowską młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, bo to dla nich organizują "Międzyszkolny Bieg na Orientacje po Pogórzu Ciężkowicko- Rożnowskim". Wszyscy chętni 10 czerwca będą mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczną i wiedzą z zakresu terenoznawstwa oraz historii i atrakcji regionu. Dobra kondycja, doskonała praca z mapą i orientacja w terenie, a także wiedza o regionie to gwarantowany sukces. Uczestnicy będą zmagać się w czasie biegu z dodatkowymi zadaniami. Rywalizacja będzie zacięta. Dla najlepszych przygotowane będą nagrody.

 

Impreza zakończy się grillowaniem na dziedzińcu ciężkowickiego Ratusza. W organizacji biegu pomaga Klubowi Centrum Kultury i Promocji Miasta Ciężkowic i Gmina Ciężkowice.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A