Przyjaciele i Kasia Cichopek zatańczyli dla Arka
access_time 2006-09-25 01:57:03
Prawdziwymi gwiazdami niedzielnego wieczoru tak naprawdę nie była Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, ale przyjaciele Arka, przyjaciele przez ogromne "P". Nie tylko przepięknie zatańczyli dla niego, ale w organizację akcji charytatywnej włożyli serce. I wierzą w to, że Arek zatańczy niebawem z nimi.

Arek ma wielkie szczęście - ma wokół siebie ludzi, na których może liczyć. I nie jest to tylko jego rodzina. Kilka miesięcy temu uległ bardzo ciężkiemu wypadkowi jadąc do Lublina na Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich, w których brała udział jego siostra. Był w ciężkim stanie. Po trzech miesiącach wyszedł ze śpiączki, teraz wraca powoli do życia. Do pełnej sprawności potrzeba godzin rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Przyjaciele ze Stowarzyszenia Tanecznego "Klasa" postanowili pomóc - zatańczyć i zebrać pieniądze dla Arka.

 

W "Gali tanecznej" wzięło udział wielu ludzi dobrej woli. Zatańczyły małe i większe gwiazdy. Można było podziwiać młodych tancerzy, którzy rozpoczynają przygodę z tańcem i tych, którzy już mają na swoim koncie ważne osiągnięcia. Na parkiecie pojawiły się cheerlederki z grupy "Labirynt" i "Power Girls". Przepięknie zaprezentowały się zespoły tańca nowoczesnego VOICE, VOICES, VISION,VOCE, SOUL z Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy, Tarnowa, prowadzone przez Pawła Potępę. Wspaniały pokaz zaprezentowała grupa taneczno-akrobatyczna "REAN" z Krakowa i zespół "RED & NEW". A najważniejsze, że potrafili zintegrować się w dobrej sprawie.

 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawili się na parkiecie dwa razy. Finaliści "Tańca z gwiazdami" niewątpliwie przyciągnęli tarnowian, ale nie byli najważniejsi tego wieczoru. Wśród zaproszonych gości była także grupa kabaretowa "ABZIK" z Dębicy.

 

Najważniejszy cel został osiągnięty. Zgromadzono pieniądze dla Arka. Już podczas gali tanecznej odbyły się licytacje, w których zebrano 2800 zł. Pan Stanisław Sorys - wójt Pleśnej - wylicytował limitowaną serię kart telefonicznych z polskimi złotymi medalistami olimpijskimi, za które zapłacił 1400 zł. Za taką samą kwotę wylicytowano trofeum jednego z kolegów Arka, zdobyte na Podziemnym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kopalni Soli w Wieliczce. Trofeum powędrowało do rąk Ryszarda Ścigały, byłego prezesa ZA w Tarnowie a obecnie kandydata na prezydenta miasta Tarnowa.

 

Charytatywna Gala Taneczna zakończona. Teraz trzymamy kciuki za Arka. Arku - nie daj się!

 

Nasz portal chce pomóc rodzinie Arka. Mamy cztery zdjęcia Kasi Cichopek i Marcina Hakiela podpisane specjalnie dla naszych Internautów. Wystawimy je na licytację. Jedno zdjęcie będziemy licytować przez dwa dni. Zasady w osobnym newsie. Zapraszamy, włączcie się!

 

 

 

fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk@tarnow.net.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A