Pocket Pc ze Skype !!!
access_time 2006-08-24 13:28:00
Pocket PC Phone E-Ten M600+ jest jednym z pierwszych przenośnych komputerów z budowanym modułem GSM, który otrzymał certyfikat firmy Skype.

 Od teraz M600+ dostępny jest w ofercie dystrybutora – firmy MIP - z zainstalowanym oprogramowaniem Skype™ 2.0. Wbudowane moduły Wi-Fi, Bluetooth, Quad-band GSM, aparat cyfrowy 2.0 megapixela w modelu E-Ten M600+ dostarczają pełen pakiet łącznościowy w jednym niewielkich rozmiarów urządzeniu Pocket PC Phone. Oprogramowania Skype 2.0 oferuje użytkownikowi całkowicie nowe możliwości. Może korzystając z tego samego konta, korzystać ze Skypa na PC jak i na swowim przenośnym komputerze E-Ten. (Dalej) ...

 

Od teraz można dzwonić taniej z wykorzystaniem Internetu. Do M600+ można także podpiąć poprzez bluetootha moduł GPS, dzięki czemu może stać się poręczną nawigacją satelitarną do samochodu lub na wycieczkę rowerową

Wiele Pocket PC Phone nie jest w stanie sprostać wymaganiom sprzętowym Skypa (Windows Mobile™ 5.0, procesor 312MHz oraz szybkie połączenie poprzez wireless). E-Ten M600+ wyposażony w 400MHz procesor i 256MB pamięć Flash ROM jest jednym z niewielu urządzeń, które bez problemu spełniającym wszystkie wymagania. Rozwiązania zastosowane w modelu M600+ sprawiają, że rozmowa poprzez Skypa jest płynna i czysta.

Model M600+ będzie dostępny u Polskiego dystrybutora firmy MIP już od 28 sierpnia br. Cena detaliczna wynosić będzie 2399 PLN. Jednocześnie w ofercie będzie dostępny nowy model G500+ z wbudowanym GPS i 256pamieci flash, w którym prócz większej ilości pamięci umieszczono radio z RDSem oraz moduł polepszający lokalizacje GPS. Polski importer zapowiedział także uruchomienie w niedługim czasie Polskiego serwisu produktowego E-Ten.

 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A