Piłkarskie wyniki z weekendu
access_time 2006-09-18 10:57:21
Tarnowska piłka nożna nie jest może w najlepszej kondycji, ale jednak na szczeblu regionalnym występuje nadal kilka drużyn. Tego weekendu do udanych jednak zaliczyć nie mogą. Satysfakcjonujących wyników jak na lekarstwo.
Najpierw przegrana tarnowskiej Unii na własnym boisku z MZKS Alwernia. Nie dość, że przeciwnik spisuje się raczej średnio, to jeszcze porażka na własnym obiekcie może być wyjątkowo dotkliwa. Na szczęście Przebój Wolbrom i Puszcza Niepołomice, też tego dnia do udanych zaliczyć nie mogą i Unia pozostaje na 2 miejscu, z 3 punktową stratą do lidera.

Unia Tarnów - MZKS Alwernia 0:1

Jedyny tarnowski przedstawiciel w V lidze też nie może poszczycić się szczególnymi osiągami w tym roku. Po sobotniej przegranej na własnym obiekcie, zajmuje miejsce w środkowej części tabeli.

Metal Tarnów - LKS Nieciecza 1:3

Tarnovia Tarnów tym razem zdołała tylko zremisować u siebie z Gosłavią Gosławice. Pojedynek z czołowej części tabeli brzmi jednak dobrze, zwłaszcza, że jest to dopiero 6 punkt Biało-Czerwonych w tym sezonie. Dorobek pozwala jedynie na 3 miejsce od końca tabeli VI ligi, ze stratą 11 oczek do lidera.

Tarnovia Tarnów - Gosłavia Gosławice 1:1

Lepszych wyników nie ma się co spodziewać i w A-klasie, gdzie Tarnów ma dwóch swoich przedstawicieli. W obu przypadkach padł remis. Iskra nadal jest na drugim miejscu, z identycznym dorobkiem, jak lider. Błękitni natomiast zdobyli dopiero 4 punkt, co daje im przedostatnią pozycję.

Iskra Tarnów - GLKS Gromnik 1:1
Błękitni Tarnów - Pogoria Pogórska Wola 1:1

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A