KULTURA Be
access_time 2006-09-18 14:51:25
Po wakacyjnej przerwie do Piwnic TCK powraca „KULTURA Be” czyli Niezależna Scena Młodych. Wzorem poprzednich edycji wrześniowy przegląd odbędzie się w czwartek 21 września o godzinie 18.00. Podczas najbliższego koncertu przed tarnowską publicznością wystąpi m.in. grupa SWEET REVENGE.

Zespół funkcjonuje już od jakiegoś czasu na tarnowskiej scenie, brał udział m.in. w koncercie Finału W.O.Ś.P. ale podczas „piwnicznego” występu zaprezentuje się w nieco odmienionym składzie. Obecnie grupę tworzą: Seweryn Portyński – wokal, Jarek Rajczyk – gitara, Maciek Boryczko – bas, Jacek Cyboron – bębny. Bilety w cenie 3 zł.

 

Informacja dla młodych wykonawców: jeśli masz zespół i chciałbyś zaprezentować się przed publicznością - zgłoś się do nas!
Oferta skierowana jest do młodych twórców oraz zespołów wykonujących każdą odmianę szeroko rozumianej muzyki rockowej, bluesowej, folkowej, którym dajemy szansę na zaprezentowanie się przed publicznością podczas otwartych przeglądów w ramach Niezależnej Sceny Młodych.

 

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są w siedzibie Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów, pok. 25), telefonicznie (014 6 888 888), e-mailem (artur@tck.pl).

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A