Mikołajki na Rynku
access_time 2006-11-29 14:41:06
W najblższą niedzielę, na Rynku w Tarnowie zaśpiewa znakomita Majka Jeżowska, ulubienica dzieci. Dla wszystkich obecnych pojawi się także Święty Mikołaj, który nie będzie szczędził prezentów. Impreza rozpoczyna się w samo południe.
Na specjalnie przygotowanej scenie, wystąpi jedna z najpopularniejszych artystek polskich, ulubienica dzieci- Majka Jeżowska, na żywo śpiewając najpiękniejsze swoje piosenki tj. „Kochany Panie Mikołaju”, „Zimowe obrazki”, a także przebój przebojów „A ja wole moją Mamę”. Artystce towarzyszyć będzie dziewczęca grupa taneczna, która ubogaci tę niezwykle zapowiadającą się imprezę. Oprócz wspaniałego show z Majką Jeżowską, na każde dziecko czekać będą niespodzianki od św. Mikołaja, który podczas koncertu również zjawi się na Rynku.

Majka Jeżowska obchodzi w tym roku jubileusz 20 lecia pracy estradowej i twórczej dla dzieci, gra ponad 200 koncertów rocznie. Na jej żywiołowe koncerty przychodzi trzy pokolenia fanów. Potrafi porywać tłumy do tańca i wspólnego śpiewania. Jest kompozytorem wszystkich swoich przebojów, pisze scenariusze i reżyseruje własne widowiska estradowe i telewizyjne. Z okazji okrągłego jubileuszu swojej pracy estradowej, Majka Jeżowska wydała podwójny album „Marzenia się spełniają” – największe przeboje familijne, kilka pokoleń dzieci rosło w takt piosenek Majki.

Jej piosenki podobają się nie tylko najmłodszym, na jej koncertach bawią się tłumy dorosłych i nastolatków- jej muzyka niesie uśmiech i optymizm , a różnorodność stylów i rytmów porywa publiczność do zabawy. Ma na koncie kilka złotych płyt i platynę. Szanuje i lubi swoich fanów, po każdym koncercie rozdaje autografy, a podczas koncertów wręcza ludziom swoje nagrody.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A