Wybitny gitarzysta w Dworku Paderewskiego
access_time 2007-04-27 08:09:11
Na recital gitarowy w wykonaniu wybitnego instrumentalisty Łukasza Kuropaczewskiego już w najbliższy piątek, zaprasza Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna.

Łukasz Kuropaczewski jest wybitnym instrumentalistą młodego pokolenia, zdobywcą wielu presatiżowych nagród, koncertującym z wielkim powodzeniem w salach koncertowych kraju i świata. Podczas najbliższego koncertu w Dworku Paderewskiego gitarzysta wykona utwory W. Lutosławskiego, A. Tansmana, Z. Preisnera.

Początek koncertu, w piątek 27 kwietnia o godz. 18.00 w Dworku I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, a po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość skorzystania z autokaru, który o godz. 17.00 odjedzie sprzed Tarnowskiego Teatru.

Dodatkowych informacji udziela Biuro koncertowe Centrum Paderewskiego w Tarnowie, pod numerem tel.: 14 621 09 21

Poniżej fragment recenzji ostatniej płyty Artysty: „Świeży powiew, jaki wnosi on do muzyki klasycznej godny jest podziwu. Jego gitarowe interpretacje najznamienitszych dzieł to wynik nie tylko wielkiego talentu, ale także nieprawdopodobnie wielkiego, emocjonalnego podejścia do samej muzyki. Trudno się dziwić, że już w tak młodym wieku występował na największych salach koncertowych świata. Chyba najlepszym dowodem na ten wielki talent, jest planowany koncert w prestiżowej Carnegie Hall w Nowym Yorku

(fragm. recenzji płyty aut. Kamili Czerniawskiej http://www.infomusic.pl/recenzje_wiecej.php?id_rec=827).

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A