UWAGA!!! KONKURS!!! 3 zaproszenia na "Jeszcze Jedną Noc Kabaretową" - 1.09.2007
access_time 2007-08-30 15:53:55
Dla naszych internautów mamy 3 (dwuosobowe) zaproszenia na "Jeszcze jedną Noc Kabaretową" która odbędzie się w Amfiteatrze Letnim, 1 września.To już piąta edycja tej popularnej imprezy i druga wspólnie organizowana przez Tarnowskie Centrum Kultury oraz Tygodnik TEMI.

KONKURS!!! Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem nasz portal we współpracy z TCK ma do rozdania 3 zaproszenia (dwuosobowe) na "Jeszcze jedną Noc Kabaretową", która odbędzie się 01.09.2007, o godz. 19.00 w Amfiteatrze Letnim- Tarnów ul. Kopernika 2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl. Mail prosimy zatytułować 'Noc kabaretowa'. W mailu prosimy o podanie swojego Imienia i Nazwiska.

Na zgłoszenia czekamy do 31.08. do godziny 13.00.

Zaproszenia będą do odebrania w w kasie Amfiteatru 1 godz. przed imprezą.

Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w zabawie


Wystąpią:
Kabaret CIACH
Kabaret CZESUAF
Kabaret Skeczów Męczących
Kabaret NEO- NÓWKA
Imprezę poprowadzą Romek Żurek i Michał Gawliński (Neo-Nówka)

Impreza odbędzie się 1 września o godz. 19.00
w Amfiteatrze Letnim, Tarnów- ul. Kopernika 2.


Przedsprzedaż biletów w cenie 15 zł prowadzona będzie:
w TCK (Tarnów, Rynek 5)
Kino „Marzenie” (Tarnów, Staszica 4)
Biuro Ogłoszeń TEMI (D.H. Świt- Tarnów, Pl. Kościuszki 1)
W dniu koncertu bilety w cenie 20 zł do nabycia w TCK (Rynek 5, oraz w Amfiteatrze na godzinę przed imprezą).

Dobrze pamiętamy jeszcze premierową „Noc” z udziałem kabaretów: Słuchajcie, Kaczka Pchnięta Nożem, zespołu Personel oraz gwiazdy wieczoru kabaretu ANI MRU MRU…
Od pierwszej edycji ta impreza cieszyła się wielką popularnością w Tarnowie – choć kabarety opanowały już cały kraj i telewizję.
Na kolejnych edycjach „Nocy” prezentowały się najpopularniejsze polskie zespoły kabaretowe takie jak; Grzegorz Halama Oklasky, Łowcy.B, Artur Andrus, Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret DNO, Kwartet Okazjonalny…
Listę artystów, którzy w ostatnich latach odwiedzili Tarnów by wystąpić na organizowanych w trakcie roku wieczorach kabaretowych w kinie Marzenie uzupełniają: Ireneusz Krosny, Jachim Presents, Hrabi, Kabaret Młodych Panów, Kabaret To Za Duże Słowo, Steffen Moller (występ w Amfiteatrze), Made In China i inni.

Przed nami piąta „Noc Kabaretowa…”. Nie zabraknie tutaj uznanych gwiazd i świetnych debiutujący kabaretów. Jako lokomotywa zaprezentuje się w Tarnowie niesamowity kabaret NEO-NÓWKA z Wrocławia – ponadto Romek Żurek i Michał Gawliński (Neo-Nówka) wcielą się w rolę prowadzących widowisko. Wystąpią też kabaret CIACH (przed kilkunastoma laty na zaproszenie TCK występował w kinie Marzenie) z Zielonej Góry, debiutujący na dużej scenie kabaret CZESUAF z Poznania oraz również debiutujący, choć już znany KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH z Kielc.
Współorganizatorem, promotorem i sponsorem imprezy jest Tygodnik TEMI. Od lat wiernie wspiera nas Jacek Okoński i jego Firma CZAKRAM – wielcy sympatycy kabaretu. Po raz pierwszy Noc kabaretową sponsoruje firma MULTIMEDIA POLSKA, która zamierza pozostać w tematyce kabaretowej i nie tylko na dłużej…

Więcej o kabaretach na www.tck.pl lub www.kabaret.art.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A