"Wodne Party" w Mościcach- Uwaga zmiana terminu na 15 sierpnia
access_time 2007-08-13 13:32:47
15 sierpnia na basenie letnim w Tarnowie Mościcach odbędzie się pierwsze tarnowskie „Wodne Party”. Nad brzegiem basenu odbędą się bardzo ciekawe pokazy artystyczne, a głównym punktem imprezy będą wybory najpiękniejszej dziewczyny. Organizatorem imprezy jest Radio RDN oraz ZKS „Unia” Tarnów.


Impreza, która miała się odbyć 12 sierpnia (niedziela), odbędzie się 15 (we środę) o godzinie 13:00. Nad brzegiem basenu ustawiona będzie scena na której wspaniałe pokazy taneczne zaprezentuje Studio Tańca „Honorata”. Nie zabraknie również atrakcji związanych z akrobacjami rowerowymi oraz na rolkach.

Dla miłośników kulturystyki przygotowany będzie pokaz treningu z możliwością sprawdzenia swoich siłowych możliwości. Zaprezentowany zostanie również pokaz akrobacyjnych skoków do wody. Miłośnicy motoryzacji będą mogli zapoznać się z najnowszymi modelami quadów oraz skuterów. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych dla których przewidziano zabawę basenowym brodziku. W całość imprezy wplatane będą wybory najpiękniejszej dziewczyny „Wodnego Party”.

Oprócz występów oraz pokazów uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z darmowych usług fryzjersko – kosmetycznych oraz wizażu. Dużą popularnością na pewno będzie się cieszyła możliwość skorzystania z masażu oraz zapoznanie się z najnowszymi kolekcjami kosmetyków. Na uczestników czeka również wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez firmy biorące udział w imprezie. „Wodne Party” nakręcać będzie Radio RDN.


„Wodne Party”

Basem Letni w Tarnowie – Mościcach
15 sierpnia (środa) godz.13:00 (basen czynny od godz.9:00)
Ceny biletów : według cen obowiązujących za wejście na basen.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A