HEY w Tarnowie - konkurs rozwiązany
access_time 2007-06-26 07:46:23
Jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych szerokiej sceny zagości w Tarnowie w ostatni piątek czerwca. Artur Janus z Tarnowskiego Centrum Kultury zaprasza na to ciekawie zapowiadające się wydarzenie.

"Lato się zbliża, a o obecności tej pory roku już świadczą choćby wysokie temperatury. Pod koniec miesiąca nieco podgrzejemy jeszcze atmosferę koncertem, którego główną gwiazdą będzie zespół HEY. Impreza odbędzie się 29.06.07 o godz. 18.00 w Amfiteatrze Letnim, ul. Kopernika 4. Bilety już do nabycia w przedsprzedaży w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 w cenie 20 zł. W dniu koncertu dostępne będą w kasie Amfiteatru na 2 godziny przed koncertem.

Przed grupą, która od 15 lat znajduje się w ścisłej czołówce polskiego rocka wystąpią debiutanci z Poznania - trio MUCHY".

Artur Janus

Już dziś wiadomo jednak, że koncert grupy HEY zostanie poprzedzony jeszcze jednym występem. Na scenie zaprezentuje się tarnowska grupa TOTENTANZ. Zespół wiosną podpisał kontrakt płytowy z Mystic Productions i we wrześniu nakładem tejże firmy ukaże się ich debiutancki album.

Na zwyciężczynię naszego konkursu czeka już podwójne zaproszenie na koncert.

Komentarze...