Unia jedzie do Krakowa, Okocimski do Małogoszczy
access_time 2007-09-21 18:15:29
W najbliższy weekend czołowe drużyny naszego regionu rozgrywają swoje mecze na wyjazdach. Okocimski podejmie Wierną Małogoszcz, zaś Unia w Krakowie zmierzy się z rezerwami Wisły.

fot. Michał StańczykIII liga. Wierna Małogoszcz- Okocimski Brzesko.

Pojedynek ten zapowiada się dość ciekawie. „Piwosze” po słabym początku, teraz grają coraz lepiej. W środę zremisowali 1-1 na własnym boisku z Górnikiem Wieliczka. Bramkę dla gospodarzy zdobył Rafał Policht. W sobotę o godz. 15:00 piłkarzy z Brzeska czeka ciekawy pojedynek z Wierną. Obecnie rywale zajmują wyższą lokatę w ligowej tabeli, jednak mają rozegrany jeden mecz więcej. Okocimski aktualnie zajmuje aktualnie 12 lokatę, z dorobkiem 9 punktów. Bilans: 2 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki. Piwosze wystąpią bez Kosteckiego. Prawdopodobnie nie zagra również Piotrowicz, mający problemy z kolanem.

IV liga. Ciekawy wyjazd „Jaskółek” do Krakowa. Wisła II- Unia.

Piłkarze Unii rozegrają swój mecz w Krakowie na stadionie KS Borek. Rywalem będą rezerwy czołowego polskiego klubu- Wisły Kraków. Wyjazd kibiców, którzy chcą zobaczyć to ciekawe i ważne spotkanie z Dworca głównego PKP w Tarnowie o godzinie 8:28. Mecz rozpoczyna się w niedzielę, o godz. 11:00. Faworytem są tarnowianie, którzy nadal kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Zespół Wisły II gra nierówno. W środę pokonał Fablok 5-1, zaś tydzień temu w takim samym stosunku bramkowym poległ w Niecieczy. BKS Bochnia wyjeżdża do Jerzmanowic, Tuchovia do Sułkowic. Jedyną drużyną z regionu tarnowskiego, która rozegra mecz w roli gospodarza będzie Nieciecza, podejmie rezerwy Sandecji Nowy Sącz.

V Liga. Derby na Metalu.

Bardzo dobrze w obecnych rozgrywkach radzi sobie zespół z Żabna. Wiceliderzy rozgrywek jadą do Nowego Sącza, na pojedynek z Biegoniczanką. W sobotę dojedzie do małych derbów. Metal Tarnów podejmie Wolanię Wola Rzędzińska. Mecz przy ul. Warsztatowej rozpocznie się o 16:00. Ciężko wytypować faworyta. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, dzieli je tylko jeden punkt różnicy. Tarnowianie plasują się na 8 pozycji, natomiast Wolania na 11.

VI Liga.

Lider Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska rozegra swój mecz w sobotę o godz. 11:00, pozostałe pojedynki odbędą się w niedzielę o godz. 16:00.
Oto zestaw par:
Rylovia Rylowa - Olimpia Kąty
Olimpia Wojnicz - Tarnovia Tarnów
Unia Niedomice - Ikar Odporyszów
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Radłovia Radłów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Gosłavia Gosławice
Dunajec Zakliczyn - Iskra Tarnów
Żubr Gawłówek - Łukovia Łukowa
LKS Gnojnik - Iskra Łęki

(MP)
Komentarze...