PRZEGLĄD FILMÓW ANIMEwanych - 06.11 – 11.11.2007 !! Rozwiązanie konkursu!
access_time 2007-11-04 13:56:35
Od 6 do 11 listopada w Kinie Millenium będzie miał miejsce niesamowity przegląd: PRZEGLĄD FILMÓW ANIMEwanych. Jest to przegląd filmów ANIME ze słynnego japońskiego Studia Ghibli, założonego przez legendarnego Hayao Miyazakiego. 2 dwuosobowe zaproszenia rozlosowane!!

UWAGA Wyniki KONKURSU!

Dla naszych czytelników, zarówno fanów ANIME jak i osób, które po prostu chcą pójść na dobry film, wspólnie z Kinem Millennium przygotowaliśmy konkurs. 2 dwuosobowe zaproszenia otrzymują:
-Justyna Mach.
-Magdalena Saj-Jankowska.

Zwycięzcom gratulujemy! Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!!!Podczas Przeglądu przede wszystkim będą zaprezentowane klasyczne i kultowe filmy, które nigdy wcześniej nie były prezentowane w Polsce na dużym ekranie. Wśród tych filmów pojawią się docenione na całym świecie: MÓJ SĄSIAD TOTORO, LAPUTA – PODNIEBNY ZAMEK oraz NAUSICAA Z DOLINY WIATRU.

Program Przeglądu uzupełnią znane już z ekranów kin: RUCHOMY ZAMEK HAURU (nominacja do Oscara® 2006), OPOWIEŚCI Z ZIEMIOMORZA oraz SPIRITED AWAY – W KRAINIE BOGÓW, który otrzymał w 2003 roku Oscara® za Najlepszy Pełnometrażowy Film Animowany.

Wszystkie te filmy świetnie charakteryzuje stwierdzenie - MAGIA W CZYSTEJ POSTACI, bo anime to coś więcej niż filmy, to „niepohamowane obrazy” (Man-Ga w wolnym tłumaczeniu), które tworzą świat dziwnej piękności i tajemnicy, która czyha na widza w każdym kadrze. Każdy z filmów, oprócz walorów artystycznych, posiada niezwykłe wartości wychowawcze i płynie z nich życiowa nauka zarówno dla młodych, jak i dorosłych widzów. Wszystkie tytuły zaprezentowane będą w wersji oryginalnej z polskimi napisami (z wyjątkiem SPIRITED AWAY – W KRAINIE BOGÓW – ten z dubbingiem).

To wspaniała propozycja dla wszystkich ANIMEmaniaków w naszym mieście.

Przeglądowi będzie towarzyszyła od końca października wystawa plakatów filmów animowanych. ZAPRASZAMY DO KIN : www.przegladanime.pl

(wkrótce dostępny tam także repertuar przeglądu w kinie Millennium)

Zawsze aktualny Repertuar Kina Millennium na stronach portalu www.Tarnow.net.pl, w dziale Kino Millennium.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A