MIKOŁAJKI W KINIE MILLENNIUM !!!
access_time 2007-12-05 11:47:23
Kino Millennium Mościckiego Centrum Kultury z okazji mikołajek organizuje 8 grudnia (SOBOTA) 2007 roku o godzinie 10.00 specjalny pokaz filmu: „Happy Feet. Tupot małych stóp”. Cena pojedynczego biletu tylko 7 zł.

Jest to rozpoczęcie programu edukacyjnego Kina „Millennium”, pod nazwą „Rodzinne poranki z kulturą”, który zaplanowaliśmy na 2008 rok. Chcielibyśmy powrócić w ten sposób do tradycji sobotnich przedpołudniowych seansów dla całych rodzin.

„Happy Feet. Tupot małych stóp” to komedia przygodowa, której akcja rozgrywa się na Antarktydzie. W świecie Imperium Pingwinów, w którym mieszkańcy odnajdują swoje pokrewne dusze przez śpiewanie piosenek, urodził się pingwin który nie potrafił śpiewać. Potrafił za to zaciekle stepować…Przesłanie filmu jest dla dzieci czytelne: bądź sobą, nie zmieniaj się a i tak zostaniesz doceniony!

Chcielibyśmy aby jak najwięcej dzieci mogło uczestniczyć w naszym mikołajkowym, rodzinnym seansie i dlatego też cena pojedynczego biletu będzie wynosiła tylko 7 złotych (na upoważnienia z Zakładów Azotowych tylko 3, 50 zł !)


Info: Kino Millennium

Komentarze...