„Pamiętaj, Niuniuś, że miejsce mężczyzny jest przy garach!”
access_time 2008-01-19 01:03:34
To i inne hasła w wykonaniu Kabaretu Hrabi mogli usłyszeć zaproszeni goście podczas imprezy reklamowej firmy Multimedia Polska. Impreza była niejako „nagrodą” dla zaproszonych gości. Jednak mimo zamkniętych drzwi dla zwykłych tarnowian, przedstawiamy wam krótką relację i zdjęcia z występu kabaretu.
fot. Michał StańczykImpreza odbyła się w zabytkowych piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Miała na celu przedstawienie kolejnego kroku firmy, która bardzo stara się odpowiadać na coraz wyższe wymagania klientów. Starania idą w parze z dokonaniami. Światłowód w każdym domu to nowe zadanie firmy. Dodatkowym jest sponsorowanie znanego, tarnowskiego żużlowca – Janusza Kołodzieja, który tego wieczoru podpisał umowę z dyrektorem Multimedia – indywidualny sponsoring w bieżącym sezonie.

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch, czyli Kabaret Hrabi, który nie po raz pierwszy bawi w Tarnowie, przedstawił podczas godzinnego występu skecze z ich najnowszego programu „Kobieta i mężczyzna”. Jednak nie obyło się bez typowych hitów – „Kobieta” (z którego pochodzi tytuł newsa) czy „Agresja”. Całość występu poświęcona była tematom damsko-męskim, które znane nam na co dzień, mogą bawić i śmieszyć dzięki kabaretom.

Uczestnicy mogli nawet czynnie wziąć udział w występie, m.in. wcielić się w postać Gienia, męża-pantoflarza, czy wypięknieć dzięki sesji „japońskiego” mnicha. Całość występu bardzo się spodobała zaproszonym gościom; jak to zwykle bywa – pochwalona publiczność chętniej prosi o bis, który jest dla nich nagrodą za liczne brawa.

Całość przedsięwzięcia można ocenić bardzo pozytywnie. Multimedii i Januszowi Kołodziejowi można życzyć kolejnych sukcesów, natomiast Kabaretowi Hrabi, by wkrótce mógł wystąpić po raz kolejny przed tarnowską publicznością, tym razem na imprezie otwartej.

tekst: Paulina Mróz
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...