Hesed w drodze do Bielska
access_time 2008-12-05 08:37:17
Tarnowski zespół PUKS Hesed awansował do finału Mistrzostw Polski U19 w futsalu, które odbędą się w najbliższy weekend w Bielsku Białej. Czas od eliminacji upływał pod znakiem treningów, sparingów, analizy gry na podstawie zapisów dvd. Ostatnie dni to czas piłkarskich szlifów oraz doskonalenia założeń taktycznych.


Kończące etap przygotowań sparingi z Tarnovią jak i Unią Tarnów pokazały wielki potencjał futsalowej młodzieży. Co ważne większość chłopców ma przed sobą conajmniej 3 lata gry w U19, gdyż ich wiek pozwala na grę w niższych wiekowo rozgrywkach.

Jesteśmy w finale mistrzostw Polski i na pewno do Bielska nie jedziemy na wycieczkę- mówi Jakub Drwal trener PUKS Hesed- Każdy z 14 chłopców jadących na finał jedzie pełen wiary w sukces. Wiemy, iż nasi rywale dłużej goszczą na salonach futsalowych, co nie znaczy, że tanio skórę sprzedamy. Ten turniej ma nas uczyć jak i wskazać drogę na kolejny rok pracy z tarnowską, futsalową młodzieżą. Już dzisiaj dziękuję sponsorom, którzy przycyznili się do naszego wyjazdu, Urzędowi Miasta Tarnowa, Prezesowi klubu, kierownikowi, którzy poświęcają swój czas na pracę na rzecz rozwoju młodzieży.

Ostatnim etapem kończącym a zarazem podsumowującym kalendarzowy rok 2008 będzie spotkanie Kadry z przedstawicielami Urzędu Miasta Tarnowa 10 grudnia.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A