3 Super Sprint z WOŚP - 11 styczeń 2009
access_time 2008-12-29 13:37:16
Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich chętnych na zawody dla kierowców-amatorów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbędą się w niedzielę - 11 stycznia. Znani i lubiani przez kibiców tegoroczni Mistrzowie Polski GSMP Paweł Kopacz i Waldek Janecki wystarują jako goście w 3.SuperSprincie o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa! Również Michał Bębenek potwierdził udział w SuperSprincie.

Wszystkich chętnych na start z Michałem Bębenkiem zapraszamy do licytacji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=218635

Zwycięzca aukcji zasiądzie jako pilot Michała Bębenka w samochodzie rajdowym, Mitsubishi Lancer EVO IX, którym odbędą jazdę pokazową.

Zawody organizowane przez Auto Moto Klub Tarnowski juz po raz trzeci bedą jedną z głównych imprez plenerowych WOŚP w Tarnowie. Dla kibiców przewidujemy możliowść wylicytowania przejazdów z posiadaczami najszybszych maluchów w Mistrzostwach Polski!

Start pierwszego zawodnika o godz. 11.00. Wpisowe wynosi 40 zł (część zostanie przeznaczona na WOŚP) - płatne przelewem do 5 stycznia(dane do przelewu niżej).

Miejsce zawodów: plac targowy "Kapłanówka", przy Al. M.B. Fatimskiej w Tarnowie.

Limit załóg: 40

Do startu dopuszczony zostanie każdy samochód sprawny technicznie. Wyposażenie musi być zgodne z przepisami "Prawo o ruchu drogowym". Obowiązkowe posiadanie ubezpieczenia OC (NW zalecane). Wymagane aktualne prawo jazdy kierowcy oraz ważny dowód rejestracyjny pojazdu. Organizator w uzasadnionych przypadkach zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia badania technicznego pojazdu zgodnego z regulaminem ramowym KJS.

Każdy ze startujących będzie miał do pokonania 2 przejazdy podczas zawodów (oba czasy wliczane będą do końcowego wyniku), w przypadku mniejszej liczby zawodników będą 3 przejazdy (2 najlepsze będą wliczane do klasyfikacji).

Zwrot wpisowego następuje tylko w przypadku odwołania imprezy przez Organizatora - w innych przypadkach nie ujętych niniejszym regulaminem wpisowe jest bezzwrotne.

Pojazdy dopuszczone do startu będą podzielone na klasy wg. pojemności skokowej silnika:

- Klasa 1 - do 903 ccm
- Klasa 2 - powyżej 903 do 1300ccm
- Klasa 3 - powyżej 1300 do 1600 ccm
- Klasa 4 - powyżej 1600 do 2000 ccm
- Klasa 5 - powyżej 2000 ccm

Samochody posiadające silniki z turbodoładowaniem zostaną dopuszczone do startu w klasie pojemnościowej wynikającej z pomnożenia nominalnej pojemności silnika:
- z zapłonem Zi x współczynnik 1,7
- z zapłonem ZS(diesel) x współczynnik 1,5

Wszyscy startujący zobowiązani są do pokonania próby wyznaczonej przez organizatora w zapiętych kaskach.

Start w imprezie nie daje zawodnikowi możliwości zdobycia punktów do Licencji Krajowej.


ZGŁOSZENIA prosimy wysyłać na maila: amktarnow@poczta.onet.pl, podając w nim:
- Imię i nazwisko kierowcy (ew. pilota),
- Samochód (pojemnośc silnika),
- numer telefonu kontaktowego.

Nr konta, na które należy wysyłać wpisowe:
94 1160 2202 0000 0000 3235 8700
w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko kierowcy.

Kontakt: Artur Bysiek tel. 606 100 504, amktarnow@poczta.onet.pl

Serdecznie zapraszamy zawodników oraz kibiców.


Więcej na www.amktarnow.com

Komentarze...