Sylwester 2008/2009 już za nami…
access_time 2009-01-01 21:42:13
Tarnowianie żegnali stary i witali Nowy Rok na prywatkach, w restauracjach, a także na płycie tarnowskiego Rynku. Wszędzie bawili się doskonale w rytmach muzyki proponowanej przez DJ’ów lub zespoły muzyczne.
Mieszkańcy Tarnowa różnie spędzili ostatni dzień 2008 roku. W zależności od zasobności portfela mogli skorzystać z bogatej oferty sylwestrowej. Niektórzy wybrali tradycyjne bale zorganizowane przez tarnowskie restauracje.
 
Inni wybrali zabawę w gronie najbliższych znajomych, dlatego zdecydowali się na domowe przyjęcia.
 
Wielu tarnowian tradycyjnie wybrało jednak imprezę zorganizowaną na Rynku. Sylwestrowa zabawa rozpoczęła się o godzinie 22:00.
 
DJ wprowadził zebranych w dobry nastrój sylwestrowej nocy. Tarnowianie bawili się również przy przebojach wykonywanych na żywo przez zaproszoną gwiazdę - Reni Jusis.
 
Impreza odbywała się w południowej części Rynku w okolicy TCK.
 
Nad bezpieczeństwem bawiących się tarnowian czuwały patrole straży miejskiej, policji, służby medyczne. Imprezę zabezpieczała również agencja ochrony.
 
W imieniu redakcji wszystkim czytelnikom składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne, aby nowy rok był lepszy od minionego i odrobinę słabszy od kolejnego – 2010 roku.
 
 
fot. Kamil Zyznar – kamilzyznar@tarnow.net.pl
Komentarze...