Za nami spotkanie młodzieżowych samorządów
access_time 2009-03-27 14:06:18
Wczoraj, 26 marca, w Sali Konferencyjnej UMT przy ulicy Goldhammera 3 odbyło się spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie z prezydium Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów i Tuchów. Spotkanie poświęcone było nawiązaniu strategicznego partnerstwa pomiędzy okolicznymi młodzieżowymi samorządami lokalnymi.


Gromadzenie liderów młodzieżowych w Tarnowie, który niegdyś był miastem wojewódzkim, jest jednym z priorytetów działania MRM. Wymiana dobrych praktyk, wspólne szukanie rozwiązań dla problemów młodzieży i wartościowe inicjatywy od zawsze leżały u podstaw naszej działalności- komentuje Dawid Solak, rzecznik prasowy MRM w Tarnowie.

Celem wspólnych obrad było zapoznanie się i szczegółowe omówienie planu kilku wspólnych przedsięwzięć. Zrodził się także pomysł nawiązania współpracy pomiędzy Tarnowskimi Młodzieżowymi Radami. Partnerstwo lokalne polega na zachęcaniu do wspólnego działania, a świadomość, że planowane inicjatywy będzie można realizować motywuje do owocniejszej współpracy- dodaje Anna Ciężkowska, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Tuchów.


Info: Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie


Zdjęcia: Jakub Ochnio
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A