Mieszkanka Tarnowa zaatakowana nożem
access_time 2009-07-13 08:37:32
W piątek wieczorem w Tarnowie na skrzyżowaniu ulic Krzyskiej z Wiśniową, doszło do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Nieznany sprawca zaatakował młodą mieszkankę miasta. Grożąc użyciem noża zadał jej cios, następnie zabrał ofierze telefon komórkowy i uciekł.

Dziewczyna doznała rany ciętej okolic śródbrzusza. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy.

Pozostałe informacje:

W weekend doszło do prób oszustwa metodą „na wnuczka”. Do mieszkańców miasta telefonowała nieznana kobieta podając się za bratanicę lub kuzynkę i prosiła o pilne pożyczenie pieniędzy. Wobec postawy pokrzywdzonych, którzy nie dali się naciągnąć oszustka nie osiągnęła zamierzonego celu.

W Bobrownikach Wielkich, na terenie zakładu eksploatującego kruszywa doszło do utonięcia 57 letniego mężczyzny, pracownika zakładu. Ciało, w zbiorniku pożwirowym znalazł stróż, jego zmiennik. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zwłoki zabezpieczono do sekcji. Wstępne czynności procesowe, wykluczyły przyczynienie się do śmierci mężczyzny osób trzecich.

Informacja z dnia 14 lipca 2009

Policjanci Wydziały Kryminalnego Komisariatu Tarnów Centrum wykonując czynności w sprawie ustalili, iż takie zdarzenie nie miało miejsca. Pokrzywdzona, młoda mieszkanka Tarnowa przyznała, że do rozboju na jej osobie nie doszło, a rana którą miał jej zadać napastnik, pochodzi z samookaleczenia. Swoje zachowanie tłumaczyła problemami osobistymi.


Info: KMP w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A