„Pokochajmy braci mniejszych”
access_time 2009-11-03 08:45:11
Pałac Młodzieży-Młodzieżowe Centrum Samorządności, z okazji Miesiąca Dobroci Zwierząt organizuje akcję pod hasłem: „Pokochajmy braci mniejszych”. Celem tego projektu, jest m.in. uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę realizowania w okresie zimowym dożywiania porzuconych psów, kotów i królików.

Akcja adresowana jest w szczególności do samorządów uczniowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Proponujemy by opiekunowie samorządów uczniowskich tarnowskich szkół, zainicjowali w poszczególnych klasach dobrowolną zbiórkę puszek z karmą /mokrą/ dla psów i kotów. Do udziału w naszej akcji zapraszamy również dorosłych mieszkańców Tarnowa. - zachęca koordynator akcji, mgr Stanisław Olszówka.

Zebraną w poszczególnych szkołach karmę oraz dary indywidualne od mieszkańców Tarnowa - będą przyjmować wolontariusze MCS PM w dniach : 5, 6 i 9 listopada w godz. 10.00 – 17.00 przy specjalnym - oznakowanym stanowisku, ulokowanym na parterze obok portierni w Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24.

W dniu 10 listopada w imieniu ofiarodawców karma przekazana zostanie do Azylu Psów oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 282 697

Wszystkie szkoły i osoby indywidualne biorące udział w akcji, otrzymają okolicznościowy certyfikat.


Info: Młodzieżowe Centrum Samorządności / Pałac Młodzieży w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A