Janusz Kołodziej jednak odchodzi z Tarnowa ?!
access_time 2009-11-04 14:54:02
Przedstawiamy państwu w całości treść oświadczenia wydanego przez Janusza Kołodzieja dotyczącego jego startów w przyszłym sezonie. Oświadczenie ukazało się na oficjalnej stronie żużlowca.


Janusz Kołodziej już dziesięć lat startuje w barwach Unii Tarnów i wszystko wskazuje na to, że opuści swój macierzysty klub. Wychowanek Jaskółek podkreśla, że ta decyzja był dla niego bardzo trudną, ale chce odnaleźć w nowym klubie radość z jazdy i motywację do dalszej pracy.

Zdarzają się pewnie w życiu każdego człowieka momenty, w których należy podejmować nie łatwe decyzje. Mam wrażenie, że właśnie znalazłem się w takiej sytuacji. W ostatnich kilku latach postępy w rozwoju sportowym nie były dla mnie wystarczająco satysfakcjonujące. Być może nie działo się nic strasznego, ale wyobrażałem sobie jednak swoją pozycję w sporcie żużlowym zupełnie gdzie indziej. W ostatnim czasie, pod koniec tegorocznego sezonu do braku satysfakcji z osiąganych przeze mnie wyników, doszły elementy powodujące we mnie brak radości z jazdy jak i motywacji do dalszej pracy. Taki brak motywacji i sposobów jej znalezienia nie może skończyć się niczym dobrym. Mimo tego, że mój klub Unia Tarnów stworzyła mi bardzo dobre warunki do uprawiania sportu, mimo bardzo dużych chęci pomocy osób pracujących w klubie do dzisiaj nie znalazłem sposobu i sił, by podejść z nadzieją do kolejnego sezonu.

W związku z powyższym zamierzam podjąć decyzję o zmianie barw klubowych. Mam nadzieję, że nowe wyzwania, nowy tor, nowe otoczenie pozwoli mi odnaleźć radość z jazdy i motywację do dalszej pracy. Mam nadzieję, że dzięki temu będę bardziej przydatny swojej drużynie, ale również będę mógł osiągać większe sukcesy w startach indywidualnych.

Decyzja ta jest dla mnie decyzją bardzo trudną, gdyż urodziłem się, wychowałem, nauczyłem żużlowego rzemiosła i osiągnąłem wszystkie sukcesy właśnie w Tarnowie. Wszystko jednak przed nami, a decyzja ta mam nadzieję pozwoli mi być po prostu lepszym.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim kibicom, którzy wspierali mnie podczas startów w Unii Tarnów. Zawsze starałem się, tak jak Wy, dawać z siebie wszystko. Dziękuję za wszystkie miłe momenty, przepraszam za mniej udane występy. Mam nadzieję jednak, że będę mógł wciąż liczyć na Wasz doping.

Serdecznie dziękuję za te wszystkie lata osobom zarządzającym klubem Unia Tarnów. Tym byłym, jak i obecnym Prezesom-Panom Bogdanowi Gurgulowi i Pawłowi Pawłowskiemu. Dziękuję za stworzenie bardzo dobrych warunków jak i wyrozumiałość odnośnie mojej decyzji. Dziękuję bardzo również wszystkim sponsorom, którzy wspierali mnie przez te wszystkie lata startów w Unii Tarnów.


Janusz Kołodziej


Info: kolodziejracing.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A