Prezes ZKS Unia Tarnów odwołany
access_time 2009-08-14 12:14:34
W środę Rada Klubu zdecydowała o odwołaniu dotychczasowego prezesa Marcina Ćwiklińskiego. Prezentujemy państwu podziękowania dla byłego już prezesa ZKS "Unia" Tarnów od SPPN "WIERNI" oraz kibiców Unii Tarnów.


Już wkrótce rozstrzygną się losy kompleksu basenów odkrytych oraz Domu Sportu należących do ZKS "Unia" Tarnów.

Losy basenów letnich oraz Domu Sportu, w którym znajduje się kryty basen oraz hala sportowa, rozstrzygną się do końca sierpnia, kiedy to podjęte zostaną ostateczne decyzje po rozmowach prezesa klubu z oferentami.

Jednak w środę Rada Klubu zdecydowała o odwołaniu dotychczasowego prezesa Marcina Ćwiklińskiego. Na jego miejsce powołany został Andrzej Drwiła, dotychczas niezwiązany z tarnowskim sportem.

Marcin Ćwikliński funkcję prezesa pełnił od 16 listopada 2007 roku.
Prezentujemy państwu podziękowania dla prezesa ZKS "Unia" Tarnów - pana Marcina Ćwiklińskiego.

Przez ostatnie kilkanaście lat, wszyscy obserwowaliśmy powolny upadek tarnowskiej Unii. Powiększający się dług, coraz gorsze wyniki naszych sportowców, wycofywanie drużyn, kolejne spadki czy wreszcie pozbywanie się zawodników. Jednak to właśnie osoba prezesa Marcina Ćwiklińskiego dała nam – kibicom Unii Tarnów, największe powody do satysfakcji i radości. Pierwszy raz od wielu lat współpraca na linii klub – kibice zaczęła zmierzać w dobrym kierunku.
W końcu działania prezesa naszego klubu zaczęły przynosić efekty a wizerunek klubu został zdecydowanie poprawiony. Dzięki wspólnym działaniom oraz dobrej współpracy Stowarzyszenia "WIERNI", tarnowskich fanów oraz ZKS "UNIA" Tarnów udało się to, czego przez wiele ostatnich lat nie udało się nikomu. Dotychczasowe odpowiedzi poprzednich władz klubowych „nie da się...” zamieniły się w próby realizacji wspólnych pomysłów oraz konkretne decyzje, których efektem było zwiększenie zainteresowania tarnowską piłką nożną, poprawienie poziomu sportowego czy organizacyjnego, jak i samej atmosfery na trybunach.
To dzięki tej współpracy, tarnowscy kibice przeżyli emocje, o których przez ostatnie kilkanaście lat mogli tylko pomarzyć. Walka o awans, emocjonujące spotkania piłkarzy Unii, wzmocnienia nowymi zawodnikami, organizacja po raz pierwszy od 30 lat meczu w „Jaskółczym Gnieździe” przy sztucznym świetle z Okocimskim Brzesko, które zgromadziło rekordową liczbę trzech tysięcy kibiców, zimowe turnieje i wiele innych sprawiły, że choć na chwilę mogliśmy zapomnieć o tych szarych, ostatnich kilkunastu latach.
Życząc powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym, dziękujemy za te wszystkie emocje, które mogliśmy wspólnie przeżyć - nigdy tego nie zapomnimy.

DZIĘKUJEMY PANIE PREZESIE!.

SPPN "WIERNI" oraz kibice Unii Tarnów


Info: ZKS Unia Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A