Dla zdrowia, dla urody
access_time 2009-10-20 12:51:38
24 października w godzinach od 9.00 do 15.00 CenterMed zaprasza na Dzień Otwarty w CenterMed Estetica & Dermatology przy ul ks. Piotra Skargi 29 a. W najnowszej poradni CenterMed na zainteresowanych czekają darmowe porady, konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i dietetyki, a także pokazy kosmetologiczne.

Aby zaprezentować i przybliżyć mieszkańcom Tarnowa możliwości współczesnej medycyny estetycznej CenterMed zaplanował szereg atrakcji, wśród nich m.in.: pokaz najnowszej technologii laserowej przy użyciu lasera FRAXEL.

Konsultacje z zakresu dermatologii, przewlekłych chorób i problemów skórnych, włącznie z analizą znamion udzieli specjalista dermatolog-wenerolog. Z kolei specjalista medycyny estetycznej lek. med. Arkadiusz Dołba zapewnia darmowe konsultacje oraz kwalifikowanie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Osobom stosującym lub planującym diety kompletnych informacji oraz porad dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania udzieli Małgorzata Gniadek, dietetyk.

Ponadto odbędą się konsultacje i zabiegi w Gabinecie Kosmetyki Pielęgnacyjnej, rad udzielać będą też konsultanci dermo kosmetyków firmy SVR. Na wybrane zabiegi organizatorzy zaplanowali zniżki do 50%, a dla pierwszych gości peeling bezdotykowy i aquabrazja lub masaż twarzy, szyi i dekoltu gratis. Na chętnych czeka między innymi: 10 kuponów ze zniżkami w cenie promocyjnej na zabiegi w gabinecie kosmetycznym i estetycznym, karnety na zabiegi depilacji laserowej.

Liczba miejsc jest ograniczona, rezerwacja pod numerem telefonu: 664 013 464.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A