Rozbiórka Unii Tarnów!?
access_time 2009-11-26 08:48:54
Brak zaległych wypłat oraz zainteresowania ze strony miasta jak i zarządu klubu, zmuszają piłkarzy tarnowskiej Unii do szukania sobie nowych klubów. Na szczęście dla nich ofert z wyższych lig nie brakuje.


W dniu wczorajszym w sparingowym spotkaniu drugoligowa Stal Rzeszów pokonała w Nowym Sączu pierwszoligową Sandecję 1-3.
Testowany w tym spotkaniu przez rzeszowską Stal Łukasz Bartkowski(na zdjęciu) zagrał 70 minut jako defensywny pomocnik i wiele wskazuje, że to właśnie drużyna Stali będzie nowym klubem wychowanka tarnowskich Jaskółek. Na sobotę zaplanowano rozmowy między działaczami rzeszowskiego klubu a naszym wychowankiem.

Kolejnym zawodnikiem którym zainteresowana jest drużyna Stali Rzeszów to bramkarz Unii Tarnów - Łukasz Lisak.
Prawdopodobnie w najbliższych dniach "Lisek" pojawi się na treningach rzeszowskiej Stali. Przypomnijmy, że popularny "Lisek" bronił barw Unii Tarnów przez ostatnie 8 lat, a w ostatnich sezonach był jej podstawowym bramkarzem.

Natomiast drugoligowa Resovia Rzeszów zainteresowała się młodym zawodnikiem Jaskółek - Jordanem Ocłoniem.
Do klubu wpłynęło zaproszenie na testy w drużynie Resovii Rzeszów, która w obecnym sezonie, w rozgrywkach drugiej ligi, zajmuje 4 miejsce w tabeli. Prawdopodobnie już w najbliższą sobotę w Tarnowie pojawią się działacze z Rzeszowa, by obserwować grę Jordana w meczu przeciwko Kolejarzowi Stróże. Przypomnijmy, że w zespole z Rzeszowa występuje już inny wychowanek tarnowskiej Unii, najlepszy strzelec drugiej ligi (13 bramek) Sebastain Hajduk.

To niestety nie koniec złych wiadomości i ewentualnych osłabień trzecioligowej Unii Tarnów.


Info: ZKS Unia Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A