Dariusz Sęk przed kolejną zawodową walką
access_time 2009-12-11 10:25:24
Dobiegają końca przygotowania Dariusz Sęka do kolejnej czwartej już zawodowej walki, która odbędzie się 19 grudnia w Radomiu. Do Gali Darek przygotowuje się w Dzierżoniowie wraz z Piotrem Wilczewskim oraz Mateuszem Masternakiem, obydwaj są zawodnikami grupy Ochikara Gmitruk Team.


Trener Andrzej Gmitruk bardzo chwali Tarnowskiego Pięściarza, oto co powiedział:
"Darek to przede wszystkim młody, ale bardzo ambitny chłopak. Ma serce do boksu i ciężko pracuje. Warto przypomnieć, że już druga walka Darka zakontraktowana była na 6, a nie jak zazwyczaj na 4 rundy. - Darek był do niej dobrze przygotowany, duży nacisk położyliśmy na treningach na kondycję. To było pewne ryzyko, zawsze jest w przypadku zawodnika, który dopiero zaczyna w boksie zawodowym, ale czasami opłaca się postawić wyżej poprzeczkę pięściarzowi, w którym widzi się potencjał" - tłumaczy Andrzej Gmitruk.

Rywalem Darka w Radomiu będzie 25-letni Martins Kukuls z Litwy, legitymujący się 33 walkami. - To doświadczony zawodnik, mimo ujemnego rekordu. Dla mnie to przede wszystkim kolejny rywal i chcę się pokazać w tej walce z jak najlepszej strony - mówi Darek.

W walce wieczoru gali w Radomiu Mateusz Masternak zmierzy się z 25-letnim Amerykaninem Jamesonem Bosticiem który ma na swoim koncie 21 pojedynków z których 18 wgrał w tym 10 przez nokaut.

Początek transmisji z gali 19 grudnia o godz. 18:00 na Canal + SPORT.


Info: Grzegorz Rutkowski

Komentarze...