Dariusz Sęk odnosi kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu
access_time 2009-12-21 08:54:38
Zawodnik Tarnowskiego klubu "PM Tiger-Tarnów" Dariusz Sęk odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu, pokonując jednogłośnie na punkty Łotysza Martinsa Kukulsa. Była to druga sześciorundowa walka Dariusza Sęka.


Zawodnik Tarnowskiego klubu "PM Tiger-Tarnów" Dariusz Sęk odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu, pokonując jednogłośnie na punkty Łotysza Martinsa Kukulsa. Mający na swoim koncie 33 walki zawodowe pięściarz z Łotwy okazał się wymagającym rywalem dla Darka, który musiał solidnie podkręcić tempo walki dzięki czemu sędziowie po walce nie mieli problemu z wytypowaniem zwycięstwa Sęka.

- Był to mój najtrudniejszy do tej pory pojedynek, mój przeciwnik był bardzo doświadczony, przed wejściem na ring miał za sobą aż 33 stoczone walki zawodowe - powiedział Darek po walce.

W głównej walce wieczoru Radomskiej gali Mateusz Masternak wygrał przed czasem w siódmej rundzie z Amerykaninem Jamesonem Bosticiem. Swoje walki wygrali również Maciej Zegan i Piotr Wilczewski.

Walka w Radomiu była ostatnią walką Darka w tym roku, kolejna walka dopiero pod koniec lutego.
Przyszły rok zapowiada się bardzo interesująco gdyż Darek jest dobrze promowany przez telewizję Canal+ ponadto udało się pozyskać sponsora i podpisać kontrakt sponsorski z producentem napoju "Tiger energy drink" firmą "FoodCare".
Sponsor zobowiązał się wspomóc nie tylko Darka ale również amatorską sekcje bokserską "PM Tiger-Tarnów".


Info: Grzegorz Rutkowski/bokser.org

Komentarze...