OCEAN w Tarnowskim Centrum Kultury - 25 marca - Rozwiązanie konkursu
access_time 2010-03-25 09:00:14
25 marca w Piwnicach TCK swoje najnowsze kompozycje zagra zespół OCEAN. Koncertem w Tarnowie muzycy promować będą najnowszy album "Cztery", który ukazał się jesienią ubiegłego roku, ale jak zapowiadają muzycy grupy, nie zabraknie również piosenek z poprzednich trzech albumów. W składzie Oceanu występuje tarnowianin – Piotr „Quentin” Wojtanowski. Dwuosobowe zaproszenie rozlosowane!

Początek koncertu o 19:00. Bilet w cenie 15 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

Ocean - polski zespół rockowy, który powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Muzyka zespołu jest bardzo eklektyczna, pełna kontrastujących ze sobą klimatów muzycznych od prostych rockowych riffów, przez quasi-jazzowe tematy gitarowe aż po ścianę gitarowego zgiełku, jednak zawsze bardzo rokendrolowa, "kopiąca" i przesiąknięta koncertowym drive'm. Zespół ma na koncie 3 doskonale przyjęte płyty i setki koncertów w całej Polsce.

W październiku 2009 zespół wydał czwartą płytę pt "Cztery", która została nagrana w studio S4 Polskiego Radia. Przy nagraniu tego albumu zespół wspomagał jeden z najlepszych realizatorów w Polsce Leszek Kamiński. Pierwszy singiel "Czas by krzyczeć", stał się jednym z największych rockowych hitów minionego roku, a co za tym idzie na kilka miesięcy zagościł na playlistach rodzimych rozgłośni radiowych oraz dotarł na sam szczyt list przebojów zarówno rockowych stacji, takich jak lista NRD Eski Rock, jak również rozgłośni zdecydowanie bardziej mainstreamowych, jak na przykład lista hitów Radia WaWa.

Płyta "Cztery" została świetnie odebrana zarówno przez fanów, jak i branżę muzyczną oraz otrzymała nominację do nagrody Fryderyka w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii - "Płyta Roku Rock". Zaraz po premierze albumu, zespół ruszył specjalnie przygotowanym autokarem w olbrzymią trasę koncertową w ramach Eska Rock Tour 2009. Wraz z zespołem Lipali, Ocean zagrał 15 koncertów w największych miastach w Polsce a trasa okazała się miedialnym i frekwencyjnym sukcesem.

Skład zespołu:

Maciej Wasio - wokal
Michał Grymuza - gitara
Piotr "Quentin" Wojtanowski - gitara basowa
Bolek Wilczek – perkusja

KONKURS!Wśród nadesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy jedną osobę, która otrzymuje dwuosobowe zaproszenie na dzisiejszy koncert w TCK. Zaproszenie otrzymuje:

- Katarzyna Maziarz.

Zaproszenie można odebrać w TCK, przed koncertem. Szczegóły dotyczące odbioru zaproszenia zwycięzca otrzymuje również drogą mailową.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na koncert.


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A