Plany kolejnej inwestycji - przejście podziemne pod ul. Mickiewicza
access_time 2010-03-25 12:11:59
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że na przełomie kwietnia i maja br. planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową przejścia podziemnego i wymagających zamknięcia przejazdu ulicą Mickiewicza. Na czas tych robót zamknięta dla ruchu będzie ulica Mickiewicza na odcinku od ul. Nowej do ul. Brodzińskiego. Bez możliwości przejazdu pozostanie także ulica Goldhammera a jej odcinki bezpośrednio przylegające do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza zostaną wyłączone z ruchu. Przedstawiamy mapki planowanych objazdów.

Objazd od strony zachodniej w kierunku Al. Matki Bożej Fatimskiej poprowadzony będzie ulicami; Brodzińskiego, Sitki i Al. Matki Bożej Fatimskiej.

Objazd od strony wschodniej w kierunku Al. Solidarności wyznaczony będzie ulicami: Al. Matki Bożej Fatimskiej, Sitki i odcinkiem ulicy Piłsudskiego, na którym planowane jest w tym czasie odwrócenie kierunku. Wprowadzone będą zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej w skrzyżowaniu ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego, zmiany kierunków na pasach ruchu oraz nie będzie możliwości skrętu w lewo z ul. Słowackiego w Piłsudskiego. Na ulicach Brodzińskiego i Piłsudskiego, którymi przebiegał będzie objazd wprowadzony zostanie również całkowity zakaz zatrzymywania. Ze względu na konieczność zachowania płynności ruchu pojazdy parkujące tam mogą zostać odholowanie na koszt ich właścicieli.

Planowane zmiany na pewno spowodują duże utrudnienia w przejeździe dlatego apelujemy o zwiększenie uwagi i stosowanie się do wskazań znaków drogowych.
Urząd Miasta przeprasza za utrudnienia w ruchu na przebudowywanych odcinkach ulic.

Objazd Mickiewicza - do Solidarności (pobierz w pliku pdf)Objazd Solidarności - do Mickiewicza (pobierz w pliku pdf)


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A