Napad na punkt kasowy w Wojniczu
access_time 2010-01-07 13:02:33
Wczoraj ok. godz. 14.40 w Wojniczu doszło do rozboju w punkcie kasowym na ul. Rynek 7. Wejście do placówki znajduje się w kamienicy przy drodze prowadzącej do Nowego Sącza. Jeden ze sprawców wszedł do wnętrza punktu i trzymając w ręce przedmiot przypominający broń palną zażądał od 29-letniej mieszkanki Tarnowa wydania pieniędzy, grożąc przy tym pozbawieniem życia.

Kobieta wydała napastnikowi kilkanaście tysięcy złotych. Następnie sprawca kazał kobiecie położyć się na posadzce, a sam z drugim mężczyzną strojącym przy drzwiach wejściowych na zewnątrz oddalił się w nieznanym kierunku. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń ciała.

Policja posiada rysopisy sprawców :

- Pierwszy posługujący się przedmiotem przypominającym broń palną to mężczyzna wzrostu ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany na czarno – kurtka materiałowa do pasa, spodnie typu bojówki. Na głowie miał czarną, włóczkową czapkę typu kominiarka, zasłaniającą twarz.
- Mężczyzna stojący pod drzwiami - był wzrostu ok. 185 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę kolorze jasny beż posiadającą „wstawki” z polaru.

Zwracamy się z prośbą do świadków i osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie tego napadu o pomoc i kontakt z Policją pod całodobowym numerem alarmowym 997 lub Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP Tarnów tel. (014) 6281215 lub (014) 6281482.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...