WTZ otwiera drzwi
access_time 2010-05-10 13:59:58
Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie zaprasza na dni otwarte. Już w najbliższy piątek i sobotę (14 i 15 maja 2010 r.) będzie można poznać bliżej placówkę za darmo pomagającą osobom niepełnosprawnym intelektualnie.

Warsztat przy ul. Hodowlanej 6 będzie otwarty dla wszystkich chętnych w piątek i sobotę, w godzinach od 9.00 do 14.00. W programie dni otwartych jest zwiedzanie pracowni, poznawanie terapeutów i uczestników, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Będzie się można także zapisać na zajęcia. Każdy otrzyma upominek wykonany przez niepełnosprawnych podopiecznych.

Warsztat służy bezpłatną pomocą dla 40 uczestników. Prowadzonych jest dziewięć pracowni, m.in. biżuterii artystycznej, gospodarstwa domowego, rękodzieła artystycznego, drewna i metalu, komputerowo-internetowa, podtrzymywania umiejętności edukacyjnych. Na miejscu pracuje psycholog, dwóch logopedów i rehabilitant. Co tydzień odbywają się zajęcia na basenie, a co miesiąc uczestnicy otrzymują kieszonkowe.

Na dni otwarte można dojechać miejskimi autobusami: 0A, 0B, 14, 30, 35 i 36.

Więcej informacji o Warsztacie w internecie pod adresem www.wtzjp2.pl.


Info: Warsztat Terapii Zajeciowej im. Jana Pawla II w Tarnowie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A