Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha. Rusza sprzedaż biletów
access_time 2010-12-11 14:08:27
Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata), rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc 25 grudnia, godz. 1.30 w Piwnicach TCK. Sprzedaż biletów rusza 15 grudnia od godz. 8.00 (TCK, Rynek 5). Ilość miejsc ograniczona!


W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu. Jak co roku i tym razem koncert będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości.

Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywaliśmy płytę koncertową w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka… (Tomasz Kapturkiewicz)

W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie:
Wojtek Klich- wokal, gitara
Jerzy „Kobra” Drobot- bas
Bartłomiej Rojek- perkusja
Magda „Ruda” Stalmach
oraz Goście.

Szczegóły na plakatach, na www.tck.pl oraz pod nr tel. 14 6 888 888


Info: Organizator

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A