Trener Robert Wardzała: do Rzeszowa jedziemy po zwycięstwo (FILM)
access_time 2011-01-17 08:30:52
Tarnowianin Grzegorz Siwy wystartuje w III Podkarpackiej Gali MMA. Podczas niej odbędzie się mecz Polska - Ukraina. Do imprezy dojdzie 23 stycznia w rzeszowskiej hali Podpromie. Zobacz film z treningu.


Podczas imprezy zobaczymy m.in. Daniela Omielańczuka, Arkadiusza Jędraczka oraz Grzegorza Siwego. Zawodnicy będą reprezentować kadrę narodową Polski, która zmierzy się z Ukrainą. Kibice będą mogli śledzić 10 walk w formule MMA.

- W pełni wykorzystaliśmy okres przygotowawczy. Trenowałem w Fizol Team Tarnów pod kontem grapplingu i MMA, jak również w sekcji Muay Thai Klubu Sportowego „Perfekcja” pod kontem stójki. Teraz koncentruję się na dopracowaniu taktyki oraz reszty szczegółów dotyczących walki. Sądzę że walka będzie po mojej stronie - mówi Grzegorz Siwy.

Tarnowianin ma nadzieję, że podczas imprezy będzie dopingowany przez grupę fanów z Tarnowa. - Liczę na ich wsparcie. Na pewno pojawią się moi koledzy z którymi trenuję, przyjaciele, znajomi. Myślę że w Tarnowie MMA staje się coraz popularniejsze i będzie spora grupa ludzi, kibiców tego sportu, który będą chcieli przyjechać i zobaczyć galę -twierdzi zawodnik.

Siwy nie ukrywa, że występ w Rzeszowie to kolejny etap jego kariery. - Osobiście wolę klatkę, jest mniej przerywania, jest bezpieczniej gdyż nie ma ciągłego wypadania za liny. Czekam na różne oferty, jestem otwarty na propozycje i jeśli tylko będą mam zamiar z nich korzystać - mówi.

Na dobry występ swojego podopiecznego liczy Robert Wardzała, opiekun zawodnika. - Grzesiek zmierzy się z bardzo mocnym Pavlo Kushchem. Do tej pory przegrał on tylko raz wygrywając w ośmiu walkach. Należy zauważyć, że jest to bardzo dobry parterowiec. Wszystkie zwycięskie walki rozstrzygał na swoją korzyść technikami kończącymi w parterze, w tym cztery razy poprzez dźwignię na nogę. Taktyka jest już przygotowana, ale cały czas pracujemy nad szczegółami. 23 stycznia do Rzeszowa jedziemy po zwycięstwo, a wszystkich tarnowskich fanów sportów walki zapraszam na gale aby wspomóc „Siwego” dopingiem. Korzystając z okazji w imieniu Grześka i swoim pragnę podziękować panu Piotrowi Paskowi z firmy Viper za pomoc w przygotowaniu Grześka do nadchodzącej walki - mówi Wardzała.


Bilety na III Podkarpacką Galę MMA w cenie 30, 40, 50 zł do nabycia pod numerem telefonu 664-703-779.


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A