W lutym po raz pierwszy Targi Ślubne w Tarnowie
access_time 2011-01-17 08:49:23
Pierwsza edycja Profesjonalnych Targów Ślubnych w Tarnowie odbędzie się już za niecałe dwa miesiące w terminie 27 lutego 2011r, ale intensywne przygotowania do tego wydarzenia trwają już od wielu miesięcy.


Organizatorem Targów jest firma Targi w Tarnowie, której celem jest stworzenie w Tarnowie wydarzenia służącego wymianie i pozyskiwaniu informacji o produktach i usługach, a także miejsca spotkań gdzie oferenci produktów, usług mogą zaprezentować swoją ofertę klientom w jednym miejscu i czasie. Targi to oczywiście nie tylko prezentacja oferty na stoiskach firm, ale przede wszystkim atrakcyjne wydarzenia towarzyszące i program merytoryczny, który ma na celu wzbogacić wiedzę odwiedzających na dany temat. Cały program Pierwszych Profesjonalnych Targów Ślubnych przygotowano nadzwyczaj starannie i z wielkim rozmachem, aby ich pierwsza edycja stała się prawdziwym wydarzeniem na miarę oczekiwań mieszkańców Tarnowa.

Już na samym starcie przygotowań należy podkreślić sukces. Jako jedyne Targi Ślubne w Polsce uzyskaliśmy patronat merytoryczny od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, jest to jedyna w Polsce organizacja branżowa popularyzująca wysokie standardy obsługi Par Młodych zrzeszająca konsultantów ślubnych z całej Polski. Wspólnie ze specjalistami z tego Stowarzyszenia przygotowujemy Targi na najwyższym poziomie, czego efektem jest wiele atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących Targom niespotykanych dotąd w Tarnowie.

W programie Targów Ślubnych 2011 zaplanowaliśmy m.in.:

Pokazy mody ślubnej i wieczorowej
Premierowe pokazy sukien ślubnych, najnowsze kolekcje salonów ślubnych sezonu wiosna/lato 2011.

Metamorfozy ślubne z sesją fotograficzną przed oraz po przemianie
W skład metamorfozy wchodzi sesja fotograficzna, makijaż, stylizacja włosów i porada ślubnego stylisty. Metamorfozy organizowane podczas targów to niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się jak optymalnie ukryć pewne niedoskonałości urody, jak podkreślić to co najpiękniejsze, jak dobrać fryzurę, kolor włosów, makijaż, jak odpowiednio do sylwetki dobrać suknię ślubną i dodatki.

Wesele od kuchni czyli ABC Menu Weselnego
Jedyny w Polsce poradnik kulinarny dla narzeczonych – Wesele od kuchni czyli ABC Menu Weselnego oraz widowiskowy pokaz kuchni molekularnej poprowadzi Mistrz Kucharski Zbigniew Kurleto, który za swoje zasługi i pracę uzyskał miano kulinarnej twarzy Małopolski.

Tarnowski Przegląd Kapel Weselnych Impreza z jednej strony ma za zadanie promować działające w regionie zespoły muzyczne z drugiej daje możliwość narzeczonym porównania ofert zespołów weselnych w jednym miejscu i czasie. Ponadto imprezie towarzyszyć będzie kilkanaście ofert zespołów weselnych w jednym miejscu, a także DJ-e i konferansjerzy, którzy rozkręcą każdą zabawę.

Pierwszy Taniec Państwa Młodych Targowy kurs tańca dla narzeczonych poprowadzony przez Mistrzów Świata w tańcach kubańskich, salsa, bachata, merengue, zouk lambada - Michalinę Podolską i Kamila Boreckiego.

Prezentacja unikalnych samochodów
Małe i duże, limuzyny, supernowoczesne a także kultowe klasyki. Zapraszamy na pokaz unikalnych samochodów do ślubu.

Weselne Show czyli jak urozmaicić swoje wesele
Podczas Targów zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkunastu firm zajmujących się artystyczną oprawą ślubów i wesel. Jedną z ciekawszych ofert tego typu będzie pokaz Wicemistrza Polski barmanów Mariusza Grzesika, który specjalnie dla nas przeprowadzi pokaz żonglowania butelkami, kubkami, shakerami, kostkami lodu a wszystko po to aby zaserwować naszym zwiedzającym wyśmienite drinki.

Przydatny Informator dla narzeczonych w wykonaniu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Specjalnie na Targi przygotowany punkt konsultacyjny w którym zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się jakie są najnowsze trendy w przygotowaniu oprawy Ślubnej i Wesela.

Zanim powiesz sakramentalne TAK - Kościelny Punkt Informacyjny

Kościelny Punkt Informacyjny będzie informował narzeczonych o zasadach kursów przedmałżeńskich i formalnościach, które trzeba spełnić przed zawarciem ślubu kościelnego.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie będą czekać na zwiedzających 27 lutego w Hotelu Tarnovia. Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Już wkrótce zaprezentujemy Państwu Gościa specjalnego naszych Targów.

www.targislubne.tarnow.pl


KONKURS! Wygraj Metamorfozę Ślubną
Jeśli chcesz wziąć udział w Metamorfozie Ślubnej podczas Targów Ślubnych 27 lutego w Hotelu Tarnovia, „polub” profil http://www.facebook.com/targi.slubne.w.tarnowie i dodaj na tablicy swoje zdjęcie. Następnie poproś swoich znajomych aby „polubili” właśnie Twoje zdjęcie. Pięć osób których zdjęcie zbierze najwięcej głosów „lubię to” weźmie udział w metamorfozie. Jeden warunek – uczestniczki konkursu muszą być pełnoletnie. Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2011r.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A