Co najskuteczniej zrobić, żeby kompletnie nic nie robić?
access_time 2010-07-22 09:57:27
Co najskuteczniej zrobić, żeby kompletnie nic nie robić ? Takie pytanie postawili sobie organizatorzy całkiem nowego i innego niż wszystkie konkursu na nic nierobienie pod nazwą MegaByczenie w Tarnowie i regionie 2010.

Jeśli masz ciekawy pomysł na leniuchowanie, nic nie robienie, obijanie się, odpoczywanie, próżnowanie, trwonienie czasu albo lubisz wałkonić się, zbijać bąki koniecznie weź udział w konkursie na MegaByczenie.pl

W trakcie 2 dni pobytu w wybranym gospodarstwie agroturystycznym, korzystając z pomocy gospodarza leniuchy będą realizować swoje pomysły na nic nierobienie. Ich pomysły zostaną opisane zaś całe leniuchowanie udokumentowane na zdjęciach by następnie znaleźć się na liście pomysłów na MegaByczenie na stronie www konkursu: www.megabyczenie.pl

Spośród umieszczonych propozycji pod koniec sezonu turystycznego komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę w MegaByczeniu 2010 r. oraz przyzna wyróżnienia za ciekawe pomysły.

Zwycięzca otrzyma certyfikat oraz bezpłatny pobyt dla 2 osób wraz z atrakcjami i wyżywieniem na terenie LGD Dunajec-Biała.

Organizatorami konkursu są Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała, Tarnowskie Centrum Informacji i Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Więcej o konkursie na stronie: www.megabyczenie.pl


Info: Tarnowskie Centrum Informacji

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A