Michalczewski na koncercie Scorpions
access_time 2011-06-30 14:03:24
Tegoroczny koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 1 lipca w Tarnowie, przyciąga znane osobistości. Tego dnia na Stadionie Miejskim pojawi się między innymi polski pięściarz Dariusz Michalczewski!


Michalczewski to mistrz świata federacji WBO, WBA czy IBF; wybitny bokser, który znakomity poziom prezentował przez wiele lat. – W trakcie swojej zawodowej kariery dokonał niewiarygodnej sztuki. Przez 12 lat nie zszedł z ringu jako pokonany. To wielki pięściarz – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Warto dodać, że prywatnie Dariusz Michalczewski przyjaźni się z członkami legendarnej niemieckiej grupy. Jego obecność na tarnowskim koncercie jest konsekwencją tej znajomości. W 2002 roku popularny „Tygrys” wystąpił zresztą na scenie z legendą rocka. – Michalczewski wystąpił wtedy z Janem Borysewiczem, śpiewając najpierw „Zawsze tam gdzie ty”, utwór z repertuaru Lady Pank, a następnie „Rock You Like a Hurricane” razem ze Scorpions. To tylko potwierdza bliskie relacje, jakie łączą boksera z muzykami Scorpions. Kto wie, może po raz kolejny zaskoczą publiczność w Tarnowie – przypomina i tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

- To prawda. Cenię i podziwiam Scorpionsów. Lubię też słuchać tworzonej przez nich muzyki. Z przyjemnością więc po raz kolejny pojawię się na ich koncercie – wyjaśnia Dariusz Michalczewski.

Koncert zespołu Scorpions odbędzie się 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Będzie to prawdopodobnie ostatni koncert legendarnej niemieckiej grupy w Polsce. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować w siedzi salonów Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju.

Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, Tarnowskie Centrum Kultury i miasto Tarnów. Partnerem koncertu jest Skoda Auto Bączek.

Zobacz także:
Bez lustrzanek i parasoli z ostrymi zakończeniami na koncercie Scorpions
Kobranocka zagra przed Scorpionsami z latającym perkusistą
Utrudnienia komunikacyjne - organizacja ruchu podczas koncertu SCORPIONS
Ostatnie przygotowania do koncertu Scorpions
WYGRAJ BILETY NA SCORPIONSÓW - mamy pierwszego zwycięzce!
"Scorpionsi" dostali tarninowkę i album
Bilety na Scorpionsów schodzą jak świeże bułeczki
Scorpions zagrają w Tarnowie!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A