Spektakl: Intensywność szkła poza percepcją (KONKURS)
access_time 2011-06-07 09:24:55
Tarnowski Teatr oraz "Teatr Nie Teraz" zapraszają na 11 i 12 czerwca o godz. 21.00 na spektakl "Intensywność szkła poza percepcją". Spektakl będzie grany po raz pierwszy na teatralnym foyer.


Spektakl teatralny: Tomasz A. Żak, "Intensywność szkła poza percepcją"

11, 12 czerwca 2011, godz. 21.00

"Intensywność szkła poza percepcją" według scenariusza i w reżyserii Tomasza A. Żaka, to opowieść o kobiecie, która przegapiła w życiu najważniejsze: miłość, rodzinę, spokój ducha. Dla postaci takiej kobiety - artystki, którą w spektaklu staje się Ewa Tomasik, pierwowzorem jest właśnie autorka "Szklanego klosza", która całe dziesięciolecia temu swym życiem definiowała to, co jest problem współczesnej tzw. wyzwolonej kobiety. To opowieść o osobie, która w całym zamęcie ambicji - własnych i tych, które są wdrukowywane nam przez media, traci tak naprawdę to, do czego została stworzona. Widzimy okaleczony psychicznie singiel, który już nie potrafi kochać, nie potrafi być matką, nie potrafi być córką i nienawidzi w końcu wszystkich wokoło, bo postrzega ich jako wrogów. Wrogiem jest matka, wrogami są mężczyźni, wrogami są także własne dzieci.

Spektakl trwa 80 minut.
Cena biletów: Normalny - 25 zł, Ulgowy - 20 zł, Grupowy - 15 zł.

Dodatkowe informacje nt spektaklu oraz możliwości organizacji wejścia na spektakl można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni - tel. kom. 784 976 026, tel. (14) 688 32 87.Dla czytelników portalu - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na niedzielny spektakl "Intensywność szkła poza percepcją" w reżyserii Tomasza Żaka.

Do wygrania:
- 1 x dwuosobowe zaproszenie

Każdy kto prześle na adres mailing@teatr.tarnow.pl do piątku 10 czerwca do godziny 14.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W zgłoszeniu należy obowiązkowo podać adres portalu www.tarnow.net.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A