Cyrk Arlekin w Tarnowie (WYGRAJ BILETY)
access_time 2011-05-09 12:04:14
Emocje pod cyrkowym namiotem! Już w sobotę 14 maja reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Tarnowa nowy atrakcyjny program sezonu 2011. Mamy dla Was 5 trzyosobowych zaproszeń!


Termin: 14.05.2011 r. sobota godz. 15:00 i 18:00
Miejsce: Parking CH Echo, ul. Błonie 2

Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży.

Na arenie zaprezentują się: konie, kozy, muflony, lamy i węże.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr.

Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na "kołach śmierci" po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet "Turk". Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze... lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.


Dla Czytelników naszego Portalu mamy 5 bezpłatnych 3-osobowych zaproszeń - każde zaproszenie: 1 osoba dorosła + 2 dzieci do lat 12-tu - na godzinę 15:00 w sobotę 14 maja 2011 r..
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "CYRK". Na zgłoszenia czekamy do 12 maja do godziny 15.00. Bilety będą do odebrania w siedzibie redakcji przy ulicy Granicznej 8a w piątek od godz. 8:00 do 20:00.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A