Przedwieczór Kabaretowy - Grzegorz Halama, Ad hoc, Trochę Powagi (WYGRAJ BILET)
access_time 2011-05-18 10:27:29
W sobotę 21 maja o godz. 17.00 zapraszamy do tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego na Przedwieczór Kabaretowy z udziałem znanego kabareciarza Grzegorza Halamy, Grupy Ad Hoc improwizującej na bieżąco w oparciu o sugestie widowni oraz kabaretu Trochę Powagi.


Termin: 21 maja (sobota) 17:00
Miejsce: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego
Bilety w cenie 30 zł oraz 25 zł (dla studentów i słuchaczy Żaka po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej) dostępne od 9 maja w przedsrzedaży:

  • Kasa Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego ul. Mickiewicza 4, od wtorku do piątku pokój nr 4 (w foyer) w godzinach: 9.00-17.00 tel. 14 688 32 87
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ul. Mickiewicza 8 p. A023
UWAGA! Ilość biletów ograniczona.

Grzegorz Halama - Grzegorz Halama zawsze prezentuje silny program, który sprawdza się we wszystkich warunkach. Jest popularny i ma swoją rzeszę fanów. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie trwał na pierwszym miejscu. W każdy poniedziałek ma swoją audycję w radiowej "Trójce". Znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy.
Obecnie na scenie prezentuje program "Żule i bandziory", w którym pojawia się w towarzystwie Jarosława Jarosa. Program wypełniają piosenki ("Puk, puk, puk, do ambasady bram", Ku chwale ludzkości", "Nie pożyczę Ci stówy", "Cały świat bosmana znał - szanta"), skecze ("Bajka dresiarza", "Balkon", "Sklep z energooszczednymi lodówkami"), Pan Józek ("Wywiad z Panem Józkiem o fuzji"), monologi ("Papa Carlito", "Miss Świata").
Jeżeli kiedykolwiek widziałeś faceta w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie, to na pewno był to Grzegorz Halama w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie.


Grupa Ad Hoc - proponowane przez nich przedstawienie, to cykl krótkich scen i gier aktorskich tworzonych na bieżąco, w oparciu o sugestie widowni. Każda gra ma własne zasady i „schemat działania”. Do schematu widownia dokłada brakujące elementy – postacie, które mają odegrać aktorzy; miejsce akcji lub pojedyncze kwestie. Wieczór Komedii Improwizowanej, to spektakl zawierający zarówno popularne, jak i mniej znane gry, oparte w całości na improwizacji. Przy dużym udziale widzów, grupa tworzy niepowtarzalne i zaskakujące widowisko, którego przebieg jest nieprzewidywalny! Poczynania sceniczne Grupy Ad Hoc:
TV Market
Rewolwer


Kabaret Trochę Powagi - powstał na początku marca 2006 roku w Tarnowie. Z założenia miał być to spontaniczny kabaret studencki, lecz po kilkuletniej przeprawie stał się niezależnie działającym tworem czwórki na swój sposób wybitnych młodych mężczyzn. Członkowie kabaretu mają już za sobą: dwukrotny występ w Gorzowie Wielkopolskim, a także udział w "V Tarnowskim Wieczorze Satyry i Humoru DYBY 2006", Wieczorze Kabaretowym "Żółta drabina" 2007, Przeglądzie Kabaretów "Dyby 2008", Dniach Tarnowa 2008, Juwenaliowym Kabaretonie Tarnów 2009 i 2010, a także wiele występów na prywatnych imprezach firmowych. Pewne jest jedno, tam gdzie pojawił się kabaret Trochę Powagi, salwy śmiechu publiczności do dzisiaj odbijają się od ścian sali. Prześmiewanie zwyczajów polskiego społeczeństwa, stawianie postaci polityków w niecodziennych sytuacjach, a przede wszystkim genialne parodiowanie mitologii greckiej to główny cechy programu Trochę Powagi. www.trochepowagi.plDla czytelników naszego Portalu mamy dwa podwójne zaproszenia na Przedwieczór Kabaretowy.
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Halama". Na zgłoszenia czekamy do piątku 20 maja do godz. 13.00

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A