Po pierwszym spotkaniu półfinałowym Azoty Tauron Tarnów mają zatem 6 punktów przewagi nad Unibaksem Toruń. Pojedynek rewanżowy - decydujący o awansie do finału Enea Ekstraligi odbędzie się już w niedzielę na Motoarenie w Toruniu.
Azoty Tauron Tarnów 48
9. Greg Hancock (2,1*,3,0,3) 9+1
10. Jakub Jamróg (1*,2) 3+1
11. Martin Vaculik (3,3,1*,3,0) 10+1
12. Leon Madsen (1,2*,2*,2,2*) 9+3
13. Janusz Kołodziej (1,3,3,2,1) 10
14. Kacper Gomólski (2,0,0) 2
15. Maciej Janowski (1*,3,0,1,0) 5+1
Unibax Toruń 42
1. Ryan Sullivan (3,1,2,3,1*,3) 13+1
2. Paweł Przedpełski - nie startował
3. Darcy Ward (0,1*,2,1,U) 4+1
4. Adrian Miedziński (2,2,0,1,1) 6
5. Chris Holder (2,3,1*,3,3,2*) 14+2
6. Emil Pulczyński (3,0,0,0) 3
7. Kamil Pulczyński (0,0,0,2) 2
Bieg po biegu:
1. E. Pulczyński, K. Gomólski, M. Janowski, K. Pulczyński 3:3 (3:3)
2. R. Sullivan, G. Hancock, J. Jamróg, E. Pulczyński 3:3 (6:6)
3. M. Vaculik, A. Miedziński, L. Madsen, D. Ward 4:2 (10:8)
4. M. Janowski, Ch. Holder, J. Kołodziej, K. Pulczyński 4:2 (14:10)
5. M. Vaculik, L. Madsen, R. Sullivan, E. Pulczyński 5:1 (19:11)
6. J. Kołodziej, A. Miedziński, D. Ward, K. Gomólski 3:3 (22:14)
7. Ch. Holder, J. Jamróg, G. Hancock, E. Pulczyński 3:3 (25:17)
8. J. Kołodziej, R. Sullivan, Ch. Holder, M. Janowski 3:3 (28:20)
9. G. Hancock, D. Ward, M. Janowski, A. Miedziński 4:2 (32:22)
10. Ch. Holder, L. Madsen, M. Vaculik, K. Pulczyński 3:3 (35:25)
11. R. Sullivan, J. Kołodziej, D. Ward, M. Janowski 2:4 (37:29)
12. M. Vaculik, K. Pulczyński, R. Sullivan, K. Gomólski 3:3 (40:32)
13. Ch. Holder, L. Madsen, A. Miedziński, G. Hancock 2:4 (42:36)
14. G. Hancock, L. Madsen, A. Miedziński, D. Ward (U) 5:1 (47:37)
15. R. Sullivan, Ch. Holder, J. Kołodziej, M. Vaculik 1:5 (48:42)
Foto: Artur Gawle
Zobacz fotorelacje z poprzednich rozgrywek:
Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 61:28
Azoty Tauron Tarnów Dospel - CKM Włókniarz Częstochowa 50:40
Unia Leszno - Azoty Tauron Tarnów 48:42
Azoty Tauron Tarnów - Polonia Bydgoszcz 57:33
Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów 49:41
Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń 50:40
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Azoty Tauron Tarnów 49:41
Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów 55:34
PGE Marma - Azoty Tauron Tarnów 42:48
Azoty Tauron Tarnów - Lotos Wybrzeże Gdańsk 63:27
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów 43:47
Azoty Tauron Tarnów - Stal Gorzów 46:44
Azoty Tauron Tarnów - Unia Leszno 56:34
Polonia Bydgoszcz - Azoty Tauron Tarnów 43:46
Azoty Tauron Tarnów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa 50:40
Azoty Tauron Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45
Azotów Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław 61:29